Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2019.gada 11.decembris   Vārda dienu svin: Voldemārs, Valdemārs, Valdis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 26.maijs  


Hipotēku banka gādā par „krustbērnu” Cēsīs

Informāciju sagatavoja Cēsu domes sabiedrisko attiecību speciāliste Aija Garoza (4121677, 26029010)

 

Vakar, 25.maijā Cēsīs, Hipotēku banka ar Cēsu domes atsaucību rīkoja sakopšanas talku Avotu ielejā. Pēc talkas Cēsu domes priekšsēdētājs Gints Šķenders un Hipotēku bankas valdes priekšsēdētājs Inesis Feiferis parakstīja līgumu par bankas atbalstu Cēsu 800 gadu jubilejas pasākumiem.

 

Talkā kopīgiem spēkiem tika sakārtota apkārtne, iztīrītas un ar akmeņiem izklātas avotu gultnes, ielejā sastādīti košumkrūmi. Talcinieku atsaucība bija neizmērojama – strādāja visi – lieli un mazi. Hipotēku bankas Cēsu filiāles vadītājs Varis Dedumets Avotu ielejas parku nosauca par Hipotēku bankas krustbērnu, tādēļ, viņaprāt, sakopt to bija Hipotēku bankas pienākums un prieks. Uzreiz pēc domes sēdes uz talku atsteidzās Cēsu domes priekšsēdētājs Gints Šķenders, kurš kopā ar Hipotēku bankas valdes priekšsēdētāju Inesi Feiferi svinīgā talcinieku un žurnālistu klātbūtnē iestādīja košumkrūmu, kuram paši tad arī deva vārdu – Feifera Šķendera Ciprese Savarra. Inesis Feiferis par talkas moto izvēlējās saukli „Mēs paši darām!”, uzsvērdams svarīgo sabiedrības iesaistīšanos pilsētas sakopšanā.

 

Vakarā pils parkā visu sirdis priecēja grupas „Bellacord” koncerts.Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv