Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.jūlijs   Vārda dienu svin: Zaiga, Asne, Asna
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 26.maijs  


„Mājokļu dienas – 2008” Vidzemē

Š.g. 26.maijā divās Vidzemes pilsētās notiks semināri informatīvā cikla „Mājokļu dienas” ietvaros. Semināru mērķis ir iepazīstināt Cēsīs un Valmierā auditēto dzīvojamo daudzdzīvokļu dzīvojamo māju iedzīvotājus un apsaimniekotājus ar energoauditu rezultātiem.

 

2008.gada sākumā Būvniecības, enerģētikas un mājokļu valsts aģentūra kopā ar sadarbības partneriem konkursa kārtībā no visiem Latvijas novadiem izvēlējās 60 daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas energoaudita veikšanai. Konkursā tika aicinātas piedalīties tipveida, sērijveida un individuālo projektu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju (kuras celtas laika posmā no 1945.gada līdz 2003.gadam) īpašnieki vai to pilnvarotās personas. Kopumā konkursam tika pieteiktas 213 daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas. Saskaņā ar konkursa rezultātiem, Cēsīs tika auditētas divas daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas un Talsos arī divas.

 

Semināru laikā Būvniecības, enerģētikas un mājokļu valsts aģentūras darbinieki un energoauditori klātesošos informēs par energoauditu mērķiem, kā arī ar Cēsīs un Valmierā auditēto mājokļu energorezultātiem. Semināra dalībnieki arī tiks informēti par to kā labāk siltināt ēkas, kā rūpēties par ēku energoefektivitāti jau būvniecības sākumā un, protams, uz kādiem nosacījumiem var saņemt kredītu ēkas renovācijai, ar mērķi uzlabot tās energoefektivitāti. Semināra noslēgumā klātesošajiem būs iespējams saņemt atbildes uz visiem interesējošajiem jautājumiem.

 

Projekta „Mājokļu energoauditi - 2008” mērķis ir mudināt dzīvokļu īpašniekus uzsākt daudzdzīvokļu dzīvojamo māju renovāciju, tādējādi samazinot enerģijas patēriņu un taupot finanšu līdzekļus. Projekta partneri 2008.gadā ir A/S „SEB banka”, A/s „DnB Nord Banka”, A/S „Hansabanka”, A/S „Hipotēku banka”, SIA ''Paroc'', SIA ''Saint-Gobain Celtniecības produkti'', ''Profine Baltic'', SIA ''SAKRET'' un SIA „AARES BT''.

 

Seminārs „Mājokļu dienas - 2008” notiks š.g. 26.maijā plkst.11:00 Valmierā, Rīgas ielā 27 (Valodu mācību centrs), bet plkst. 15:00 Cēsīs, Raunas ielā 4 (Cēsu pilsētas dome). Visi interesenti ir laipni aicināti piedalīties informatīvajos pasākumos.

 

Informāciju sagatavoja: 

Inese Bērziņa

Būvniecības, enerģētikas un mājokļu valsts aģentūra

Plānošanas un komunikāciju nodaļa

tālr: 67114514, 26578158

inese.berzina@ma.gov.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv