Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.jūlijs   Vārda dienu svin: Anrijs, Arkādijs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 26.maijs  


Cēsis uzņems sadraudzības pilsētas Žovkvas pārstāvjus

Trīs dienas, no 26.maija līdz 28.maijam, Cēsīs viesosies Žovkvas (Ukraina) pilsētas oficiālā delegācija, kas iepazīsies ar Cēsu attīstību, infrastruktūru, kultūras un izglītības iestādēm, kā arī apmeklēs Cēsu uzņēmumus un tūrisma objektus. Delegāciju vadīs Žovkvas pilsētas mērs Jevgēnijs Januševičs.

 

Vizītes pirmajā dienā - pirmdien, 26.maijā delegācija tiksies ar Cēsu pilsētas domes administrāciju, iepazīsies ar pilsētas prezentāciju Cēsu pilsētas mēra Ginta Šķendera vadībā un dosies ekskursijā pa Cēsīm vēsturnieka Daumanta Vasmaņa vadībā.

 

Otrdien, 27.maijā Žovkvas delegācija tiksies ar uzņēmējiem – apmeklēs Cēsu pašvaldības SIA „VINDA”, uzņēmumu „VAR C”, z/s „Kliģeni”, SIA „CDzP”, aktīvās atpūtas centru „Rakši”, Ozolkalnu un Žagarkalnu.

 

Vizītes noslēguma dienā trešdien, 28.maijā delegācija iepazīsies ar izglītības iespējām Cēsīs – viesosies Cēsu 2.pamatskolā, apmeklēs Sporta kompleksu, kā arī NBS Instruktoru skolu un tiksies ar kori „Tikko”.

 

Žovkva (Ukraina)

2005.gadā starp Žovkvas pilsētu Ukrainā un Cēsu pilsētu tika noslēgta sadraudzības deklarācija, kurā abas kopienas izsaka vēlmi ar savu kultūrvēsturisko mantojumu dot svarīgu ieguldījumu savstarpējo attiecību veidošanā.

 

Deklarācija paredz attīstīt un uzturēt informācijas apmaiņu starp pašvaldības iestādēm, uzņēmumiem un struktūrvienībām, piemēram, pilsētas attīstības nodaļu, skolām, bērnudārziem u.c., kā arī īpaši veicināt iedzīvotāju un apvienību, īpaši jauniešu, tikšanās.

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību nodaļa

T.64121677; 28645386

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv