Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 11.augusts   Vārda dienu svin: Olga, Zita, Liega, Zigita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 26.maijs  


Cēsīs uzzied robežas un vecpilsēta

Kopš 28.maija Cēsis ieguvušas gaisa dārzu un ziedu piramīdu rotu.  

 

Kā katru gadu Vienības laukumā cēsniekus un viesus priecēs trīs ziedu piramīdas un 15 gaisa dārzi, savukārt no jauna astoņi ziedu gaisa dārzi un 20 kompozīcijas tiks izveidotas rekonstruētajā Rožu laukumā.

 

          Turpinot pērn iesākto tradīciju, uzziedēs arī pilsētas robežzīmes, pie kurām tiks atjaunotas Nīderlandes KNHM fonda un Cēsu pilsētas domes atbalstītā projekta ietvaros izveidotās ziedu kastes. Jau ziņots, ka pagājušajā gadā, iesaistoties projektā „Idejas īstenojas”, aktīvu cēsnieku grupa realizēja ideju par Cēsu robežzīmju rotāšanu ar gaisa dārziem, tādejādi uzsverot, ka Cēsis ir zaļa un ziedoša pilsēta.

          Gaisa dārzi tiks izvietoti pie visām maģistrālo ielu malās uzstādītajām robežzīmēm „Cēsis” no Rīgas, Valmieras, Priekuļu, Limbažu un Amatas puses.

 

          Neskatoties uz to, ka pagājušajā vasarā trīs jaunieši apgāza un sabojāja ziedu piramīdas uz Rīgas ielas, pašvaldība neattieksies no pilsētas izdaiļošanas un aicina cēsniekus būt saudzīgiem pret ieguldīto darbu un vērtībām.

          Jau ziņots, ka Cēsu pilsētā naktī uz 2008.gada 28.jūliju, pateicoties iedzīvotāju atsaucībai un video novērošanas kamerā fiksētajam materiālam, policija aizturēja trīs jauniešus, kas Rīgas un Kases ielu krustojumā apgāza uzstādītās ziedu piramīdas, tādejādi nodarot vairāk kā 300 latu zaudējumu.

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249

ieva.karlsberga@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv