Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 3.aprīlis   Vārda dienu svin: Daira, Dairis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 26.maijs  


30.maijā deju kolektīva „Randiņš” izlaiduma koncerts KRĀSAINIE SAPŅI

Deju kolektīvs „Randiņš” visus ielūdz uz izlaiduma koncertu KRĀSAINIE SAPŅI 30.maijā plkst.18.00 CATA Kultūras namā.

Par tradīciju ir kļuvis Cēsu Kultūras centra skolēnu un jauniešu tautas deju kolektīva „Randiņš” izlaiduma koncerts pavasarī. Tiek sumināti 9.klašu absolventi, kuriem nākamajā deju sezonā iespēja uzsākt dejas „Randiņa” jauniešu sastāvā, kā arī apsveikti jaunpienācēji. Skatītājiem un dalībniekiem izlaidums izvēršas par skaistu un interesantu koncertu, kurā ir gan populārākās dejas gan jaunas horeogrāfijas.

Katru gadu izlaiduma koncertā tiek gatavots kāds īpašs pārsteigums. Šogad tā būs jauna deja, kuru kopā dejos „Randiņa” 9.klases absolventi un jauniešu sastāvs.

 

Atskatoties uz iepriekšējo deju sezonu, tā „Randiņam” ir bijusi veiksmīga un aktīva. Izbraukumi un uzstāšanās Bauskā, Liepājā, Salacgrīvā un Viļņā, pašu organizēti koncerts Ziemassvētkos un sadancošana „Kas es Tevi aicināju”, piedalīšanās jaunrades deju skatē Valmierā. Bet vislielāko gandarījumu un atzinību dejotāji saņēma skolēnu deju skatē, kurā visi „Randiņa” sastāvi ieguva I. pakāpes godalgas un 5. – 9.klašu sastāvs laureāta titulu un piedalīsies laureātu koncertā Rīgā, kas būs redzams arī televīzijā tiešraidē.

 

Pēc izlaiduma koncerta dejotājiem mēģinājumi nebeidzas, jo priekšā vēl X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki, savukārt augustā paredzēta dejotāju nometne Dzērbenē.

 

Ieeja uz pasākumu: Ls 1, - (biļetes varēs iegādāties pirms pasākuma norises vietā)

 

 

Informāciju sagatavoja:

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

 Reklāmas speciāliste

Tālr. 64122431

E – pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv