Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.aprīlis   Vārda dienu svin: Imgarde, Irmgarde
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 26.maijs  


Pasta stacija sveic Cēsis svētkos - nosūti dāvanu bez maksas

Iespēja ikvienam dalīties svētku sajūtā un nosūtīt dāvanu, svētku suvenīru vai vienkārši nelielu pārsteigumu saviem tuvajiem BEZ MAKSAS!


Svētki – tas ir dāvanu un dāvināšanas prieka laiks. Redzot, kā visa Cēsu pilsēta sparīgi gatavojas svētkiem, arī „Mana pasta stacija” sarosās un piebiedrojas kopējai draudzīgajai noskaņai un piedāvā dāvanu no sevis – svētku dienā nosūtīt sūtījumu ar pasta staciju varēs bez maksas!

 

Tagad dāvināt ir ērtāk, kā jebkad iepriekš! Pasta stacija aicina tevi, visus svētku dalībniekus un pilsētas viesus ne tikai baudīt īpašo svētku noskaņu, atpūsties un priecāties, bet arī atcerēties par saviem draugiem un radiem un nosūtīt viņiem kādu svētku sveicienu, suvenīru vai dāvanu. Īpašo piedāvājumu solās būt tik daudz – atliek tik atrast ko sevišķi piemērotu saviem tuvajiem un nosūtīt to viegli un ātri.

Vai tu jau zini, cik ērti ir sūtīt ar pasta staciju? Sūtījuma aizņem vien īsu brīdi un viss, kas jāzina, ir tikai saņēmēja mobilā tālruņa numurs. Kad sūtījums tiks nogādāts saņēmēja pasta stacijā, adresātam tiks nosūtīta īsziņa ar pieejas kodu sūtījuma saņemšanai. Sev ērtākā laikā jādodas uz pasta staciju, jāievada kods un var saņemt savu sūtījumu – tik vienkārši tas ir.

Sestdien, 28.maijā laikā no 12:00 līdz 18:00 Tirdzniecības centrā „Supernetto”, kas atrodas Raiņa ielā 26, meklē pasta stacijas darbīgos palīgus, kuri gan atbildēs uz jautājumiem par paku sūtīšanu un saņemšanu pasta stacijās, gan arī zinās „burvju vārdiņu”, ar kura palīdzību savu sūtījumu varēsi nosūtīt par brīvu.

„Mana pasta stacija” gaida ciemos!

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv