Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 28.februāris   Vārda dienu svin: Skaidrīte, Skaidra, Justs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 26.jūnijs  


Cēsu skolēniem jauns sporta inventārs

Cēsu pašvaldība guvusi 3545,55 LVL atbalstu no Izglītības un zinātnes ministrijas sporta inventāra iegādei Cēsu skolās.

Lai papildinātu sporta materiāli tehnisko bāzi ar augstākas kvalitātes inventāru, Draudzīgā aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija (DACVĢ) saņems 552 LVL valsts finansējumu. Cēsu pašvaldība projektā iesaistīsies ar 553 LVL līdzfinansējumu.

DACVĢ sporta materiāli tehniskās bāze tiks uzlabota, iegādājoties pamata sporta inventāru – basketbola, volejbola, futbola bumbas, vieglatlētikas „naglu” kurpes, florbola spēlēšanai nepieciešamo aprīkojumu, hronometrus un augstlēkšanas latiņu. Minētais aprīkojums nepieciešams, lai nodrošinātu standarta prasību izpildi sporta stundās un izglītojamo drošību, piedaloties dažāda līmeņa sporta sacensībās un pildot standarta prasības.

 

Savukārt, lai nodrošinātu projekta „Sporto ar prieku Cēsīs” realizāciju, Izglītības un zinātnes ministrija piešķīra 2993,55 LVL. Arī Cēsu pašvaldība projektā iesaistīsies ar tādu pašu - 2993,55 LVL finansējumu.

Projektā „Sporto ar prieku Cēsīs” piedalās Cēsu pilsētas sporta skola, Cēsu pilsētas pamatskola un Cēsu Valsts ģimnāzija. Skolām ir kopīga sporta bāze un sporta inventārs, kuru nepieciešams papildināt un uzlabot.

Skolas regulāri piedalās Cēsu rajona un Latvijas mēroga sacensībās, kur gūst labus panākumus. Ar papildus sporta inventāra iegādi skolām būs vieglāk sagatavoties un piedalīties sacensībās, kā arī nodrošināt mācību stundas „Sports”, ārpusstundu sporta aktivitātes un sporta treniņu nodarbības.

Realizējot projektu „Sporto ar prieku” papildus sporta inventārs ļaus skolēniem vienlaicīgi izpildīt skolotāju un treneru dotos uzdevumus.

       

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Ieva Karlsberga

Tālr. 4121677; 26469249

ieva.karlsberga@dome.cesis.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv