Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.jūlijs   Vārda dienu svin: Anrijs, Arkādijs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 26.jūnijs  


Apstiprināti rezultāti par konkursa „Cēsis - Eiropas Kultūras galvaspilsēta 2014" māksliniecisko koncepciju

Konkursa „Cēsis - Eiropas Kultūras galvaspilsēta 2014" žūrijas komisija apstiprinājusi konkursa rezultātus par kultūras programmas māksliniecisko koncepciju izstrādi.

 

Šobrīd „Cēsis Eiropas kultūras galvaspilsēta 2014" Cēsu pilsētas domes darba grupa, uzklausot kultūras un mākslas ekspertu viedokli, ir izvērtējusi divas iesniegtās mākslinieciskās koncepcijas kultūras programmai 2014.gadā. Konkursa žūrijas komisija (darba grupa) kopā ar aktieri, uzņēmēju, Cēsu Pils ģildes pārstāvi un Cēsu Mākslas festivāla organizatoru Juri Žagaru un aktrisi - producenti Leonardu Ķesteri vienojusies, ka nevienai no abām iesniegtajām mākslinieciskajām koncepcijām pirmā vieta nav piešķirama, jo neviena koncepcija pilnībā neatbilst konkursa vērtēšanas kritērijiem. Tomēr abi pretendenti saņems veicināšanas balvas. Paredzams, ka Domes darba grupa abās koncepcijās izmantotās idejas apkopos un izmantos 2014.gada kultūras programmas koncepcijas izstrādē.

 

Konkursa žūrijas komisiju veido Cēsu pilsētas domes, Cēsu kultūras centra un Vidzemes Vēstures un tūrisma centra pārstāvji.

 

Jau ziņots, ka Cēsu pilsētas dome no š.g. 14. marta līdz 6.jūnijam izsludināja konkursu par māksliniecisko koncepciju kultūras programmai „Cēsis – Eiropas kultūras galvaspilsēta 2014"., kurā paredzēja naudas balvas labākajām koncepcijām, nosakot ne mazāku kā 5000 Ls balvu labākajai koncepcijai un naudas balvas pārējiem. 

 

Cēsu pilsēta izvirzījusi ambiciozu un augstu mērķi – 2014.gadā kļūt par Eiropas kultūras galvaspilsētu, lai iegūtu balvā ne tikai 1,5 miljonus eiro, bet arī pieredzi un plašu kultūras programmu vairāku gadu garumā. Izvērtējot konkursa nosacījumus un Cēsu pilsētas kultūras tradīcijas un iespējas, Domes deputāti un speciālisti atzīst, ka šis mērķis ir sasniedzams, ja vien pilsētas iedzīvotāji tic tam un vēlas kopējiem spēkiem to realizēt.

 

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T.64121677; 28645386

e-pasts: laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv