Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 26.jūnijs  


Durvis vērs jaunais Invalīdu habilitācijas - dienas centrs

 
           Jau esam informējuši, ka š.g. martā Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” (Dienests) parakstīja līgumu ar Nodarbinātības Valsts aģentūru par projekta „Invalīdu habilitācijas - dienas centrs” (Centrs) realizāciju (identifikācijas Nr. 1DP/1.4.1.2.4./10/APIA/NVA/094).

Š.g. jūnijā norisinājās Centra iekārtošana, lai jau 1.jūlijā Centrs varētu uzsākt darbību. Centra pakalpojuma saņēmēji būs Cēsu novadā dzīvojošas personas ar smagiem funkcionāliem traucējumiem pēc 18 gadu vecuma, kuri pēdējo septiņu gadu laikā absolvējuši kādu izglītības iestādi, kā arī skolnieku brīvlaikos Centra pakalpojumus varēs saņemt skolas vecuma bērni ar smagiem funkcionāliem traucējumiem, kuru vecāki strādā.

 Centrā tiks nodrošināti sociālās rehabilitācijas pakalpojumi ar mērķi pilnveidot klientu sociālās un funkcionālās prasmes un integrēties sabiedrības dzīvē, tiks nodrošināts atbalsta grupu pakalpojums personām ar funkcionāliem traucējumiem, kā arī reizi mēnesī starpprofesionāļu komanda, kurā ietilpst sociālās, veselības, nodarbinātības un izglītības sfēras darbinieki, sniegs konsultācijas personām ar invaliditāti.

Aicinām Cēsu novada iedzīvotājus ar smagiem funkcionāliem traucējumiem un viņu tuviniekus, kuriem nepieciešami Centra pakalpojumi, personīgi vērsties Dienestā, Bērzaines ielā 16/18, Cēsīs, Cēsu novadā, 2.stāvā 9.kabinetā vai arī zvanīt: 64127898, 64127896.

Uzaicinām pieteikties arī cilvēkus ar funkcionāliem traucējumiem, kuri no š.g. augusta vēlētos saņemt Atbalsta grupas pakalpojumus.

Projekta kopējās izmaksas Ls 72921,48, t.sk., Eiropas Sociālā fonda finansējums 72921,48.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Laine Zālīte

Cēsu novada

pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests”

Atbalsta nodaļas pilngadīgām personām vadītāja

Tālr.: 641 27743

Mob.: 26 536 286

e-pasts: laine.zalite@dome.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv