Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.aprīlis   Vārda dienu svin: Imgarde, Irmgarde
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 26.jūnijs  


Starptautisks senioru deju kolektīvu festivāls Cēsīs 30.jūnijs līdz 1.jūlijs

No 30.jūnija līdz 1.jūljam Cēsīs pulcēsies Starptautiskā senioru deju kolektīvu festivāla „Kam nav 100, tas var!” dalībnieki, lai pirmo reizi sadancotos brīvdabas estrādēs Līgatnē, Veselavā un Cēsīs! Kopā festivāls pulcēs ap 370 dalībniekus no Latvijas un kaimiņvalstīm Igaunijas, Lietuvas.

 

Jāatzīmē, ka līdz šim festivāls katru gadu norisinājies ir pavasarī, bet ar laiku, pieaugot dalībnieku skaitam izvērties par maziem Deju svētkiem. „Ideju šo senioru festivālu pārcelt uz Pils parka estrādi, apsvērām jau sen. Pagājušā gada koncerts Cēsu Sporta hallē apstiprināja faktu, ka dejotājiem patiešām vajadzētu lielāku deju laukumu,” stāsta senioru kolektīva „Dzirnas” mākslinieciskā vadītāja un festivāla aizsācēja Ruta Paulsone.

 

Plānots, ka uz festivālu sabraukušie 17 senioru deju kolektīvi ar koncertiem uzstāsies ne tikai Cēsīs, bet arī tuvākajos pagastos-Veselavā un Līgatnē. „Pieredze rāda, ka vislabāk pasākums ir izdevies, ja var izdejoties ne tikai vienā norises vietā, bet ciemoties arī tuvākajās pilsētās, pagastos un novados. Dejai jau nav robežu, to var izdejot jebkurā vietā, kur mūs aicina un sagaida,” uzsver kolektīva „Dzirnas” prezidents Valdemārs Žaimunds un atzīmē, ka Līgatne un Veselava atsaukušās aicinājumam uzņemt izbraukuma koncertus.

 

30.jūnijā plkst.19:00 notiks sadancošanās koncerti Līgatnē un Veselavā. 1.jūlijā plkst.16:00 Svētku koncerts Cēsu pils parka estrādē.

 

1.jūlijā Cēsīs paredzēts arī festivāla dalībnieku gājiens, kas sāksies plkst.15:00 un virzīsies no Rožu laukuma pa Rīgas ielu uz Vienības laukumu, un tad pa Lenču ielu uz Pils parku. Festivāla noslēguma koncerts Pils parka estrādē būs neparasts ar to, ka skatītāju zona būs uz estrādes kāpnēm Viduslaiku pils pakājē, bet dejotāji dejos gan uz estrādes, gan zonā, kur parasti ir bijušas skatītāju sēdvietas. Skatītāji varēs izbaudīt dejotāju sniegumu pilnībā pārredzot deju laukumus, jo veidojot deju rakstus reizē dejos 6 līdz 7 kolektīvi.

 

Starptautisko senioru deju kolektīvu festivālu „Kam nav 100,tas var!” Cēsīs rīko pašvaldības aģentūras „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs”  Cēsu Kultūras centra nodaļa.

 

Ieejas maksa uz pasākumu: Ls1,-; Ls0,70(skolēniem, studentiem, pensionāriem).Ar Drauga karti Ls0,50. Biļetes varēs iegādāties pirms pasākuma norises vietā. Lūgums ērtākai sēdēšanai līdzi ņemt pledu vai sedziņu.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.64127636;28342115

e-pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv