Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 28.marts   Vārda dienu svin: Gunta, Ginta, Gunda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 26.jūnijs  


1.jūlijā Starptautiskā senioru festivāla "Kam nav 100,tas var!" sadancošanās koncerts Pils parka estrādē

1.jūlijā plkst.16:00 Starptautiskā senioru deju festivāla „Kam nav 100,tas var!” sadancošanās koncerts Cēsu pils parka estrādē. Festivāla dalībnieku gājiens sāksies plkst.15:00 un virzīsies no Rožu laukuma pa Rīgas ielu uz Vienības laukumu, un tad pa Lenču ielu uz Pils parku.

 

Festivāla noslēguma koncerts Pils parka estrādē būs neparasts ar to, ka skatītāju zona būs uz estrādes kāpnēm Viduslaiku pils pakājē, bet dejotāji dejos gan uz estrādes, gan zonā, kur parasti ir bijušas skatītāju sēdvietas. Skatītāji varēs izbaudīt dejotāju sniegumu pilnībā pārredzot deju laukumus, jo veidojot deju rakstus reizē dejos 6 līdz 7 kolektīvi.

 

Starptautisko senioru deju kolektīvu festivālu „Kam nav 100,tas var!” Cēsīs rīko pašvaldības aģentūras „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” Cēsu Kultūras centra nodaļa.

 

Ieejas maksa uz pasākumu: Ls1,-; Ls0,70 (skolēniem, studentiem, pensionāriem). Ar Drauga karti Ls0,50. Biļetes varēs iegādāties pirms pasākuma norises vietā. Lūgums ērtākai sēdēšanai līdzi ņemt pledu vai sedziņu.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.64127636;28342115

e-pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv