Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.jūlijs   Vārda dienu svin: Antra, Adele, Ada
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 26.jūlijs  


Koncerts Edmunds Mednis & Ēriks Kīns & draugi

29.jūlijā plkst. 18.00 Cēsu Kultūras centrā

Edmunds Mednis un Ēriks Kīns ir ASV dzīvojošu latviešu projekts. Ideja par šo duetu radās Garezerā (Mičigāna, ASV) pēc kādas padziedāšanas draugu lokā. Abi mūziķi satikās2004. gadā.

Ēriks Kīns dzimis un audzis Čikāgā, piedalījies grupās Minnow Buckets, Wilburjack, Adam Zahl.

Edmunds Mednis dzimis Latvijā, un ASV dzīvo kopš 1999. gada. Latvijā darbojās grupā “Bumerangs” ar kuru vienā vien 1988. gadā nospēlēti 320 koncerti.

2006. gadā mūziķi ierakstīja savu pirmo dziesmu Putni. Latvijā šī dziesma pirmo reizi parādās 2006. gada martā grupas Bumerangs 20 gadu jubilejas koncertā Rīgā Kongresu namā un uzreiz iegūst publikas atzinību. Vēlāk tā nokļūst Radio 2 un kļūst par 2006. gada Radio 2 visvairāk spēlēto dziesmu. Dziesma piedalās arī LTV rīkotajā Šlāgeraptaujā un iegūst 2.vietu. Šie panākumi, un klausītāju mudinājumi, liek ķerties pie albuma izdošanas un koncertu organizēšanas idejas.

 

Pirmais publiskais koncerts Latvijā notiek 2007.gada martā Radio 2 studijā ar tiešraidi ēterā. Ar šo koncertu līdzdarbošanos ar Edmundu Medni un Ēriku Kīnu uzsāk arī Latvijā pazīstami mūziķi Eduards Glotovs, Vilnis Krieviņš un Juris Skrajāns.

 

Visi šie mūziķi piedalīsies koncertā Cēsu Kultūras centrā, un tas ir pēdējās šo mūziķu koncerts šovasar.

Biļetes nopērkamas Cēsu Kultūras centra kasē. Cena: Ls 2 – 4.

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Ija Groza

Cēsu Kultūras centrsAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv