Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 15.jūlijs   Vārda dienu svin: Egons, Egija, Egmonts, Henriks, Heinrihs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 26.jūlijs  


Iznācis Cēsinieku kluba Vasaras mēnešraksts

Pašā vasaras vidū ir iznācis biedrības Cēsinieku klubs vasaras mēnešraksts, kurā apkopotas biedrības aktualitātes otrajā ceturksnī un jaunās ieceres. Aicinām iepazīties ikvienu bijušo un esošo cēsnieku!

 

Jaunajā mēnešrakstā varat uzzināt par Cēsinieku kluba iecerēm Cēsu pilsētas svētkos 31.jūlijā, kad savu aktivitāti gatavo projekta Keep our brains at home 2 jaunieši un pirmo reizi Cēsinieku klubs plāno pasniegt balvu cēsniekam, kas pēc studijām vai darba gaitām citviet atgriezies uz dzīvi Cēsīs un ir noderīgs savai pilsētai.

 

Atsevišķs stāsts veltīts vienai no Cēsinieku kluba jaunākajām iecerēm – projekta pieteikumam Cēsu bērnu un jauniešu teātra trupa MUMS IR KO TEIKT!, kas tiek gatavots finansējuma saņemšanai otrajā kārtā Latvijas un Šveices sadarbības programmā. Izdevuma lappusēs ko interesantu un noderīgu atradīs arī jaunieši un viņu vecāki, jo stāstām par to, kā turpinās projekts Keep our brains at home 2, par kuru vairāk varat uzzināt mājas lapā www.cesnieki.lv.

 

Turpinām stāstīt arī par projekta Baltu baznīcu Cēsīm! gaitu un bijušo cēsnieku vizītēm Cēsu puses skolās. Aicinām tuvāk iepazīt Cēsinieku kluba biedru un trimdas latvieti Tālivaldi Paegli, kas dzimis Cēsīs un šo vasaru aizvada tepat kaimiņos – Limbažu pusē, kā arī iepazīties, kādi iespaidi par piedzīvoto ir mūsu jaunākajai praktikantei no Smiltenes.

 

Mēnešraksta noslēgumā vērojama fotoreportāža no projekta Keep our brains at home 2 komandas saliedēšanas pasākuma ar provokatīvu nosaukumu Ja Cēsīs būtu vulkāns..., kur jaunieši izturēja dažādus pārbaudījumus un mērojās spēkiem ar vulkānu.  

 

Cēsinieku klubs ir domubiedru organizācija, kas apvieno esošos un bijušos cēsniekus – savas dzimtās pilsētas patriotus. Kluba biedri sanāk kopā, lai gūtu pozitīvas emocijas un uzturētu saikni ar Cēsīm, kā arī ģenerē un realizē radošus projektus, lai brīvprātīgi un pašaizliedzīgi palīdzētu Cēsīm kļūt par modernu, attīstītu un atpazīstamu pilsētu Latvijā un Eiropā.

 

Paldies fotogrāfam, cēsniekam Artūram Daukulim, kas regulāri gādā par mēnešraksta vizuālo noformējumu!

 

Saite uz mēnešrakstuAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv