Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 31.marts   Vārda dienu svin: Gvido, Atvars
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 26.jūlijs  


31.jūlijā Mākslas festivāla "Cēsis 2010" Galā koncerts

31. jūlijā plkst. 21:00 Cēsu pils parkā notiks festivāla Galā koncerts, kurā Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris diriģenta, šī gada starptautiskā Jormas Panulas diriģentu konkursa laureāta Mārtiņa Ozoliņa vadībā atskaņos fragmentus no pasaules slavenākajiem mūzikliem un Raimonda Paula skaņdarbus.

Skanēs uvertīra un Kunigundes ārija no Leonarda Bernsteina mūzikla „Kandids”, Maria un Tonight no „Vestsaidas stāsta”, Kristīnes ārija Think of Me un duets All I ask of You no „Operas spoka”, Džordža Gēršvina svīta no operas „Porgijs un Besa”. Savukārt mūsu pašu superhitu meistara Raimonda Paula skaņurindas no izrādēm „Meža gulbji” un „Dāmu paradīze”, kā arī kādreizējo Noras Bumbieres „firmas” dziesmu „Lūgums” – un citas melodijas izpildīs pianists Raimonds Petrauskis.

Festivāla mūzikas programmas veidotājs Artūrs Maskats ziņo par izmaiņām 31.jūlija koncerta dalībnieku sastāvā: "Tā kā maestro Raimonds Pauls pagājušajā nedēļā paziņoja, ka diemžēl nevarēs piedalīties 31.jūlija koncertā, klavieru partiju koncerta otrajā daļā izpildīs jaunais un jau popularitāti ieguvušais pianists Raimonds Petrauskis, kurš ir Paula tradīcijas turpinātājs džeza pianismā Latvijā, viens no vislabākajiem laikmetīgās klasiskās un populārās mūzikas interpretiem. Abi Raimondi - Pauls un Petrauskis - daudzkārt ir uzstājušies kā džeza klavieru duets."

Galā koncertā piedalīsies Cēsu kori - Vidzeme, Wenden, Pils koris un Beverīna
, Latvijas Nacionālās operas solisti Sonora Vaice, Kristīne Zadovska, Ilona Bagele, Jānis Apeinis un lietuvieši - Asmika Grigorjana un Jeronims Miliuss. Lietuviešu baritons Jeronims Miliuss solās būt koncerta intriga. Jau gandrīz desmit gadu viņš ir smagā metāla grupas Soul Stealer līderis. Plašākai publikai pazīstams kā Lietuvas pārstāvis 2008. gada Eirovīzijas pasaules konkursā, kur Jeronims piedalījās ar ekspresīvo rokbalādi Nomads in the Night un sajūsmināja skatītājus ar absolūtu skatuvisko atdevīgumu un azartu.

Vairāk informācijas www.cesufestivals.lv. Biļetes nopērkamas "Biļešu Paradīzes" kasēs, Cēsu Tūrisma Informācijas centrā Baznīcas laukumā 9. Cena 5-15 Ls.

Informāciju sagatavoja:
Mākslas festivāla „Cēsis 2010”
Sabiedrisko attiecību vadītāja
Mairita Brice
E-pasts: mairita@indie.lv

Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv