Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.aprīlis   Vārda dienu svin: Imgarde, Irmgarde
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 26.augusts  


Šodien domubiedru grupa ar Flašmob aktivitāti paudīs atbalstu Cēsīm

26.augustā, plkst.16.25 Cēsīs, Pils laukumā Cēsu domubiedru grupa ar Flašmob aktivitāti paudīs savu atbalstu Cēsīm kā 2014.gada Eiropas kultūras galvaspilsētas titula cienīgai pretendentei.

 

Cēsnieki, kas portālā www.draugiem.lv iesaistījušies Cēsu domubiedru grupā, izrādījuši iniciatīvu laikā, kad Cēsis apmeklēs konkursa „Eiropas kultūras galvaspilsēta 2014” starptautiskās žūrijas komisijas pārstāvji, ar Flašmob aktivitāti paust savu mīlestību pret pilsētu un atbalstu Cēsīm kā konkursa kandidātei.

 

Flašmob organizētāji paredz, ka atbalsta aktivitātē varētu iesaistīties ap 10 domubiedru un aicina viņiem pievienoties dažādu paaudžu cēsniekus.

 

Flašmob ir aktivitāte, kas notiek spontāni, tās dalībniekiem uz īsu brīdi vienojoties neparastās darbībās, kas beidzas tik pat pēkšņi kā sākušās. Parasti ar Flašmob tiek pausts atbalsts vai protests un tā mērķis ir pārsteigt apkārtējos.

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249

ieva.karlsberga@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv