Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.aprīlis   Vārda dienu svin: Anita, Anitra, Zīle
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 26.augusts  


Cēsu Vēstures un mākslas muzeja ceļojošā izstāde „Cēsnieki brīvības cīņās" šobrīd skatāma Nacionālo bruņoto spēku Instruktoru skolā

Cēsu Vēstures un mākslas muzeja ceļojošā izstāde „Cēsnieki brīvības cīņās" no 25. augusta skatāma Nacionālo bruņoto spēku Instruktoru skolā Cēsīs.

 „Izstāde ir stāsts par lēmumu pieņemšanu, uzdrīkstēšanos par Skolnieku rotas karavīriem, viņu likteņiem un īpašo lomu Latvijas valsts neatkarības izcīnīšanā. Jauniem puišiem, īstenībā vēl bērniem, kas bija gatavi atdot savas dzīvības, lai izcīnītu brīvību savai zemei, uzņemtos atbildību par savu lēmumu visu turpmāko dzīvi".

 Izstādes autore, Cēsu Vēstures un mākslas muzeja muzejpedagoģe Evita Muceniece, mākslinieks Raitis Jelēvičs.

Zināšanu padziļināšanai par Cēsu kaujām un to nozīmi neatkarīgas valsts izveidošanā, Cēsu Vēstures un mākslas muzejs Nacionālo bruņoto spēku Cēsu Instruktoru skolas kursantiem dāvina vēstures doktora Tāļa Pumpuriņa grāmatas „Kad lielgabali dziedāja līgo…” un „No zobena saule lēca.”

 

Informāciju sagatavoja:

Cēsu Vēstures un mākslas muzeja

speciāliste, muzejpedagoģe

Evita Muceniece

Tālr.64120618

E – pasts: evita.muceniece@cesis.lv

www.cesis.lv

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv