Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.aprīlis   Vārda dienu svin: Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 26.augusts  


1.septembrī Bērnu un jauniešu diena Cēsīs 2010

1. septembrī – Zinību dienā, jau astoto gadu pēc kārtas Cēsu novada Jauniešu dome ikvienam cēsniekam un Cēsu viesiem piedāvā iespēju iesākt mācību gadu, piedaloties aktivitātēs, atpūšoties draugu lokā un pavadot vakaru draudzības un vienotības pilnā atmosfērā Bērnu un jauniešu dienas ietvaros.

Kā jau ierasts, pasākums risināsies divās daļās – Bērnu rītā un Vakara daļā.

Šogad no plkst. 11:00 – 15:00 Bērnu parkā ikviens mazāko klašu skolēns varēs izbaudīt Apburtā pasaku meža pievilcību, parādot savas prasmes, izdomu un izveicību Jauniešu domes rīkotajās aktivitātes un radošajās darbnīcās. Aktīvākajiem pienāksies balvas, ko īpaši sarūpējuši mūsu atbalstītāji.

Kā arī no plkst. 12:00 ikviens Maija parka apmeklētājs varēs baudīt muzikālos un deju priekšnesumus, ko sniegs Krista Annija Lauberga, Gunita Gaile, Kristaps Folkmanis, deju grupa „2x2” un citi jaunie talanti, kā arī būs iespējams vērot breika un jo-jo paraugdemonstrējumus. Bērnu rīta īpašais viesis būs Cūkmens, kas pamācīs un iesaistīs aktivitātēs ikvienu, kas vēlas cīnīties par tīru mežu un saudzēt apkārtējo vidi.

Jauniešu dienas Vakara daļa sāksies plkst. 19:00 Cēsu Pils dārzā un tajā apmeklētājus priecēs tādas Latvijā pazīstamas grupas kā „Musiqq”, „Audience Killers”, „Cacophonics”, kā arī Skutelis & Edavārdi. Ar aizraujošiem video priecēs apvienība „Sviesta kino”, atpūsties varēs īpaši veidotajā Chill teltī, kā arī būs iespēja sildīties pie ugunskura, cepot maizi un baudot karstu tēju.

Visas Bērnu un jauniešu dienas aktivitātes ir bez maksas.

Apreibinošas vielas pasākuma teritorijā ienest un lietot aizliegts.

Mūs atbalsta: Cēsu novada dome, Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs, 27. kājnieku bataljons, NBS Instruktoru skola, „Allas un Vinetas Kārumlāde”, „SEB banka”, „DnB nord banka”, „Aijas Kūkas”, „Cēsu Alus”, radio „Progressive FM”, „Latviešu radio”, veikals „Pie Plūmes”, veikals „Vilders”, „Kom-Auto”, veikals „Straupe”, zemnieku saimniecība „Kliģēni”, Cēsu maiznīca, reklāmas aģentūra „Kobalts”. 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Madara Jakobsone,

Cēsu novada Jauniešu domes pārstāve

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv