Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 20.septembris   Vārda dienu svin: Guntra, Ginters, Marianna
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 26.augusts  


28.septembrī komēdija bez robežām “Tētis”

Jau otro gadu Latvijā tiek atzīmēta TĒVU DIENA. Izrāžu apvienība " Panna" aicina visas jaunās, topošās un esošās ģimenes uz sirsnīgo un smieklīgo stand-up komēdiju „Tētis”.

28. septembrī plkst.19.00 CATA Kultūras namā humorpilns pētījums par vīrieša būtību, izrāde- komēdija bez robežām “Tētis”. Galvenajā lomā Ainārs Ančevskis

 

Izrāde „Tētis” – islandiešu autora B. H. Torsona humora pilns pētījums par vīrieša būtību, ko veido slavenās izrādes „Alu cilvēks” Latvijas iestudējuma radošā komanda - režisors Juris Rijnieks un populārais „alu cilvēks” - aktieris Ainārs Ančevskis.

 

Izrāde „Tētis” turpina iepazīstināt Latvijas skatītājus ar pasaulē šobrīd populāro „Stand-up” žanru, kas ir viena aktiera uzstāšanās ar mērķi izklaidēt publiku.

Aktieris uz skatuves izdzīvos visu sajūtu, pārdomu un pārdzīvojumu spektru, sākot no laimīgas laulības dzīves, bērna ieņemšanas, dzemdībām un beidzot ar bērna kā pilntiesīga ģimenes locekļa apzināšanos. Izrāde atraktīvi, komiski un saprotami ļaus skatītājam iejusties lugas varoņa ādā, smieties līdz asarām un pārdomāt cilvēka dzīvē svarīgāko posmu - bērna ienākšanu pasaulē.

 

Par izrādi

Izrādes iecere ir atsvaidzināt zināšanas par vīrieša lomas būtību mūsdienu sabiedrībā. Tēva loma daudziem šodien šķiet gan baisa, gan komiska. Liekas, ka tu piedzīvosi pusmūža krīzi katru reizi, kad kopā ar savu dēlu apmeklēsi rotaļlietu veikalu...

 

Šis pārmaiņu process, runājot izrādes varoņa vārdiem, sākas apmēram tā: „Pirms mēs ar sievu kļuvām par vecākiem, mēs dzīvojām bez raizēm. Mums bija klusie brīži. Cienīgie brīži. Mēs gājām uz kino. Uz teātri. Lasījām grāmatas. Bez bildītēm. Atceries? Runājām par pasauli un kosmosu. Mums bija ļoti intelektuālas sarunas... un pēkšņi kādā ziemas dienā mana sieva iegrūž man ģīmī baltu plastmasas kociņu, un dzīve pēkšņi pagriežas par 360 grādiem”.

 

Izrādes veidotāji vēlas aicināt visus reproduktīvi aktīvos cilvēkus nodoties īstiem nemirstības nodrošināšanas aktiem un iedrošināt pārvarēt brīžus, kas traucē saņemties un izjust lepnumu par mazu, mīļu radībiņu un tuklajiem vaidziņiem, kuriem tā vien gribas uzspiest kārtīgu buču.

 

„Un varbūt tieši šī iemesla dēļ mēs, tēvi, piepeši saprotam, ka dzīve nav tikai māju celšana un nojaukšana vai spēle „Kurš nopelna vairāk?“.

 

Biļetes cena: 5, 4, 3 Ls

Biļešu iegāde: biļešu paradīzes kasēs www.bilesuparadize.lv

 

 

Papildus informācija –

Izrāžu apvienība „Panna”

Antra RijnieceAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv