Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 31.marts   Vārda dienu svin: Gvido, Atvars
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 26.augusts  


Parakstīts sadarbības līgums ar Azerbaidžānas pašvaldībām

Ceturtdien 25.augustā Cēsu Jaunajā pilī svinīgā atmosfērā tika parakstīti sadarbības līgumi starp Cēsu, Amatas un Azerbaidžānas pašvaldībām. Cēsu novada pašvaldība veidos ciešākas saites ar M.A. Rasulazadas ( Baku) pašvaldību, bet Amatas novads sadarbosies ar Ismailli pašvaldību.

  Līgumi paredz veicināt pieredzes apmaiņu, lai uzlabotu ekonomikas, sociālās un ekoloģiskās attīstības programmu sagatavošanu un ieviešanu. Īstenot kopējus projektus, paaugstinot pašvaldību ekonomisko potenciālu. Iepazīstināt ar azerbaidžāņu un latviešu tradīcijām, kultūras mantojumu, veicināt amatiermākslas kolektīvu un tūristu apmaiņu. Sadarbības līgumus parakstīja  Cēsu novada domes priekšsēdētājs Gints Šķenders un M.A. Rasulazada domes priekšsēdētājs Humbats Huseinovs, Amatas novada domes priekšsēdētāja Elita Eglīte un Ismailli domes priekšsēdētājs Vusads Maidanovs. Līgumu parakstīšanas ceremonijā piedalījās Azerbaidžānas pašvaldību delegācijas pārstāvji un Vecpiebalgas novada domes priekšsēdētāja Ella Frīdvalde – Andersone un Raunas novada domes priekšsēdētājs Andris Neimanis.

  Kā jau esam informējuši Azerbaidžānas pašvaldību vadītāji trīs dienas viesojās Amatas un Cēsu novados un iepazina  pašvaldību darbu. Cēsīs viņi apmeklēja Cēsu 2.pamatskolu, jauno bērnudārzu, iepazinās ar pašvaldības Komunālās nodaļas un Sociālā dienesta darbu. Amatas novadā delegācija viesojās Līvu sākumskolā – bērnudārzā, tikās ar novada uzņēmējiem.

  Pēc līguma parakstīšanas abas puses vienojās, ka sadarbība ir oficiāli apstiprināta un tagad jāķeras pie konkrētiem darbiem.

Attēlā:  Pēc līguma parakstīšanas M.A. Rasulazada pašvaldības domes priekšsēdētājs Humbats Huseinovs ( no labās) un  Cēsu novada domes priekšsēdētājs Gints Šķenders apmainījās piemiņas veltēm.

Informāciju sagatavoja

Andris Vanadziņš

Cēsu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciālists

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv