Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 26.maijs   Vārda dienu svin: Edvards, Eduards, Varis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 26.septembris  


Literāri muzikāla uzveduma „Tā pati saule” pirmizrāde

Piektdien, 26. septembrī plkst. 19.00 Cēsu Kultūras centrā skatītājus priecēs Cēsu Tautas teātra literāri muzikāls uzvedums „Tā pati saule”.

 

Uzveduma pamatā ir dzejas un prozas fragmenti, apcerot, cik mainīgs laiks, vērtības, bet sajūtas tādas pašas, gan agrā bērnībā, gan dzīves gājuma otrajā pusē. Mūziku izrādei komponējis Juris Krūze.

 

Nelielai intrigai jāpiebilst, ka rakstnieces vārds, kuras darbi tiks izmantoti uzvedumā, cēsniekiem ir zināms, ne tikai literatūras jomā, bet arī saistībā ar teātri.

 

Izrādes režisore Rasma Bērziņa atklāj, ka skatītājiem Cēsu Kultūras centrā būs iespēja noskatīties pirmizrādi, kas būs kā liels starta mēģinājums pasākumam, kas paredzēts Liepas pagasta „Leukādijās”, kur šī izrāde tiks rādīta atkārtoti.

 

Informāciju sagatavoja

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras centra reklāmas speciāliste

Tel. 64122431

e- pasts: daiga@kulturcentrs.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv