Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.jūlijs   Vārda dienu svin: Zaiga, Asne, Asna
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 26.septembris  


Piedalies foto akcijā „Cēsis rudenī!”

22. septembrī plkst. 18:44 oficiāli iestājās rudens. Tam par godu Cēsu Tūrisma informācijas centrs (TIC) izsludina foto akciju „Cēsis rudenī!”. Cēsu pilsētas un rajona iedzīvotāji, kā arī viesi laipni aicināti piedalīties foto akcijā, kuras mērķis ir apkopot dažādu apskates objektu veiksmīgākās fotogrāfijas. Pēc akcijas beigām jaunajā TIC mītnē – Cēsu Apmeklētāju centrā, Pils laukumā 9, tiks atklāta izstāde par godu zeltainā rudens daiļdarbiem Cēsu rajonā. Ir tikai divi noteikumi – attēlos jābūt redzamiem Cēsu pilsētas un rajona apskates objektiem, un bildei jābūt bildētai rudenī.

 

Katru gadu Cēsu TIC apmeklē vairāki tūkstoši pilsētas viesu, un arī šis gads nav izņēmums - laikā līdz 1. septembrim TIC pēc palīdzības vērsušies gandrīz 11 tūkstoši cilvēku. Izstāde ar skaistākajiem vietējo iedzīvotāju darbiem tikai uzlabotu viņu iespaidus par Cēsīm, kā arī atvieglotu TIC darbību, dodot iespēju uzreiz parādīt tūristiem, kas sagaidāms viņus interesējošajās vietās. Turklāt, gatavojot jaunos Cēsu rajona tūrisma informācijas bukletus nākamajam gadam, tajos tiks iekļautas atbilstošākās un labākās fotogrāfijas.

 

Fotogrāfijas iesniegt Cēsu TIC, kā arī TIC reģionālajās nodaļās, Piebalgas un Pārgaujas TIC. Vēlamais bildes izmērs ir sākot no 13x18 cm. Akcijas darbu pieteikumu termiņš ir šī gada oficiālais rudens beigu datums un laiks: darbus par rudens tēmu lūdzam iesniegt līdz 21. decembrim, plkst. 14:03, līdzi ņemot savu fotogrāfiju (limits – līdz 10 fotogrāfijām) gan gatavā, gan digitālā formātā. Pēc termiņa (21. decembrī plkst. 14:04) tiks izsludināta jauna akcija – „Cēsis ziemā!”, kuras laikā jums būs iespēja padalīties ar saviem labākajiem attēliem, kas tiks iegūti ziemas laikā.

 

Pilis, muižas, ievērojamas ēkas, skaistas ielas, baznīcas; meži, lauki, kalni, lejas, ezeri, upes, ieži, alas, akmeņi un tā tālāk – mums tas viss ir! Vajag tikai parādīt!

 

Veiksmīgāko fotogrāfiju autoriem – pārsteiguma balvas no Cēsu TIC.

 

Vairāk informācijas:

Cēsu Tūrisma informācijas centrs, Pils laukums 9, Cēsis

Telefons: 64121815, 28318318

E-pasts: info@cesis.lv

Skype: cesu_tic

Mājas lapa: www.tourism.cesis.lv

 

Cēsu rajona reģionālie TIC:

 

Pārgaujas TIC

Cēsu rajons, Straupes pagasts, Braslas iela 2

Telefons: 64132214; 26533401

E-pasts: pargauja@cesis.lv
Skype: pargaujas_tic

Mājas lapa: www.pargauja.cesis.lv

 

Piebalgas TIC

Cēsu rajons, Vecpiebalgas pagasts, „Cīrulīši”

Telefons: 26565977

E-pasts: piebalga@cesis.lv

Mājas lapa: www.piebalga.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv