Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 18.septembris   Vārda dienu svin: Liesma, Elita, Alita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 26.septembris  


Jaunas aktivitātēs Bērnu zinātnes centrā Z(in)oo

Talantu skola

 

No oktobra zinātnes centrā Z(in)oo būs atvērta Talantu Skola. Jaunizveidotā Talantu Skola ir turpinājums LEGO ROBOTIKAS pulciņam, kas norisinājās jau visu pagājušo mācību gadu un attaisnoja sevi ar lielu bērnu atsaucību. Šogad pēcskolas nodarbības tiks papildinātas ar jaunām, interesantām un radošumu veicinošām nodarbībām: bērni mācīsies, kā mācīties efektīvāk, kā atraisīt savu potenciālu un atklāt talantus, muzicēs, dzejos, veidos un radīs dažādu vizuālo mākslu, foto, video projektus, komunikāciju un sadarbību veicinošas spēles, utt. Nodarbības plānotas divas reizes nedēļā, pēcpusdienās, no skolas brīvajā laikā.

 

 

Nometne rudens brīvlaikā

 

Lai piepildītu rudens brīvlaika dienas, un bērniem būtu iespēja jēgpilni pavadīt laiku, zinātnes centrs Z(in)oo organizē nometni 1.-4. klašu skolēniem. Nometnes norise plānota no 28.oktobra līdz 3. novembrim Zinātnes centra Z(in)oo telpās. Nometnes būs iekļautas nodarbības ar NXT Mindstorm un LEGO Education konstruktoriem, padziļināta mācību vielas apguve dabaszinātnēs, komunikācijas un radošuma iemaņu attīstība, darbs komandā un individuāli izaicinājumi, kā arī interesantas, izglītojošas spēles un fiziskas aktivitātes.

 

 

Izstāde „ENERĢIJA ILGTSPĒJĪGAI PASAULEI”

 

Starptautiskā ilgtspējīgās enerģijas gada ietvaros interaktīvo izstādi „Enerģija ilgtspējīgai pasaulei” veidojis Zinātnes centrs (Francija) sadarbībā ar Francijas Institūtu Latvijā. Izstāde būs apskatāma arī Cēsīs, Zinātnes centrā Z(in)oo no šī gada 15.-26.oktobrim. Atklāšana 15.oktobrī plkst.13.00. Ieejas maksa Ls 1.00.Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv