Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 20.janvāris   Vārda dienu svin: Oļģerts, Orests, Aļģirds, Alģis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 26.oktobris  


Dienas centra pensijas vecuma personām, kas dzīvo ģimenēs, paplašināšana un Rehabilitācijas centra bērniem ar funkcionālās attīstības traucējumiem izveidošana Cēsīs

Granta līgums Nr. 2005/11/VPD1/ERAF/CFLA/GS/1.4.6.2./0001/0001

Granta līguma nosaukums:  Dienas centra pensijas vecuma personām, kas dzīvo ģimenēs, paplašināšana un Rehabilitācijas centra bērniem ar funkcionālās attīstības traucējumiem izveidošana Cēsīs”

 

2006.gada 25.oktobris

Informācija plašsaziņas līdzekļiem

Informāciju sagatavoja projekta SA speciāliste Jana Velvele

 

Projekta „Dienas centra pensijas vecuma personām, kas dzīvo ģimenēs, paplašināšana un Rehabilitācijas centra bērniem ar funkcionālās attīstības traucējumiem izveidošana Cēsīs” noslēguma pasākums Cēsīs, Bērzaines ielā 16

 

26.oktobrī, Cēsīs, Bērzaines ielā 16 plkst. 12.00 notiek  projekta „Dienas centra pensijas vecuma personām, kas dzīvo ģimenēs, paplašināšana un Rehabilitācijas centra bērniem ar funkcionālās attīstības traucējumiem izveidošana Cēsīs” noslēguma pasākums.

 

Lai jau šajā rudenī savu jauno mājvietu saņemtu Dienas aprūpes centrs un jaunizveidojamais Rehabilitācijas centrs bērniem ar funkcionālās attīstības traucējumiem, svinīgā atmosfērā Cēsu domes vadība, sociālo jautājumu speciālisti, projekta vadītāji, Labklājības ministrijas pārstāvji un mediji iepazīs jaunās telpas Bērzaines ielā 16.

Darbus veica SIA „BŪVE WOOD LINE”.

Kā ziņots iepriekš, pagājušā gada nogalē Cēsu pilsētas dome saņēma projekta „Dienas centra pensijas vecuma personām, kas dzīvo ģimenēs, paplašināšana un Rehabilitācijas centra bērniem ar funkcionālās attīstības traucējumiem izveidošana Cēsīs” ieviešanas apstiprinājumu. Projekta realizācijā bija paredzēta pilnīga Bērzaines ielā 16 ēkas un ārējo, iekšējo tīklu renovācija. Rehabilitācijas centrs bērniem ar funkcionālās attīstības traucējumiem un Dienas aprūpes centrs, atrodoties jaunajās telpās Bērzaines 16, sniegs plašāku sociālo pakalpojumu klāstu, kas nodrošinās alternatīvo pakalpojumus iedzīvotājiem. Tā mērķis ir dot iespēju iedzīvotājiem integrēties sabiedrībā un vecināt to ģimenes locekļu iekļūšanu darba tirgū.

Kopējās projekta izmaksas ir 285 710,47 latu. 125 000 lati ir attiecināmais Eiropas Savienības līdzfinansējums un tas sastāda 80% no kopējām attiecināmajam izmaksām, LVL 15 625 (10%) ir valsts finansējums un pārējo sedz Cēsu pilsētas dome.

 

Vairāk informācijas:

Projekta vadītāja

Dzintra Strauta 2 9127943Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv