Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.jūlijs   Vārda dienu svin: Zaiga, Asne, Asna
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 26.oktobris  


Cēsīs 25. oktobrī SIA “Tīrības nams” jaunās ēkas pamatakmenī tika iebūvēts vēstījums nākamajām paaudzēm

25. oktobrī tika iebetonēta kapsula SIA „Tīrības nams” jaunbūvējamās veļas mazgātavas un ķīmiskās tīrītavas pamatos Cēsīs, J.Poruka ielā 39. Kopā ar SIA „Tīrības nams” direktora G.Sabuļa vēstījumu kapsulā tika ievietots arī Cēsu pilsētas domes vēstījums, Cēsu pilsētas monēta, kā arī laikraksta „Cēsu vēstis” jaunākais izdevums.

Svinīgajā pasākumā piedalījās Cēsu pilsētas domes pārstāvji, projekta atbalstītāji un uzņēmuma darbinieki, kuri novēlēja uzņēmumam veiksmīgu darbību vairākās paaudzēs. Kapsula ar vēstījumu tika iemūrēta īpaši izvēlētā vietā, kur atradīsies jaunā klientu zāle. Iebetonēšanas procesā varēja piedalīties ikviens klātesošais, kas gribēja savu roku pielikt vēsturiskajā notikumā.

Šobrīd uzņēmumā strādā jau vairāk kā 150 darbinieki, un joprojām to droši var saukt par savas nozares līderi Vidzemes reģionā.

SIA „Tīrības nams” savu darbību uzsāka 1997.gadā Cēsīs Rīgas ielā 52, kā veļas mazgātava un ķīmiskā tīrītava, paralēli darbojoties telpu uzkopšanas pakalpojumu sniegšanā. 2003,gadā tika atvērta veļas mazgātava un ķīmiskās tīrītava Valmierā..  2004. gadā SIA „Tīrības nams” ieguva laikraksta Dienas Bizness Gazeles titulu kā strauji augošs Vidzemes uzņēmums, bet kopš 2007. gada jūnija, SIA „Tīrības nams” ir Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas biedrs. 

Informāciju sagatavoja
Baiba Arāja
Cēsu pilsētas domes
Sabiedrisko attiecību praktikante
T.4121677Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv