Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 12.jūlijs   Vārda dienu svin: Indriķis, Ints, Namejs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 26.oktobris  


Nedēļā no 22.oktobra Cēsu pilsētā norisinājās zaļo atkritumu savākšana

Tās laikā iedzīvotāji tika lūgti veidot zaļo atkritumu kaudzes vai vākt lapas maisos un par to atrašanās vietu informēt Cēsu pilsētas domes Komunālo nodaļu.

 

Šogad iedzīvotāju atsaucība zaļo atkritumu savākšanai ir guvusi ļoti lielu atsaucību. Šobrīd pieteikti vairāk kā 70 atkritumu savākšanas punkti dažādās pilsētas vietās.

 

Zaļo atkritumu savākšana pilsētā tiek organizēta, pēc savstarpējās sadarbības vienošanās starp Cēsu pilsētas domi un atkritumu apsaimniekotājiem. Tieši zaļo atkritumu izvešanai no pilsētas domes budžeta tika novirzīti 1000 LS. Viena zaļo atkritumu kubikmetra izvešanas izmaksas sastāda aptuveni 6 LS, kas kopumā pilsētas ļauj izvest aptuveni 166 m3 zaļos atkritumus.

 

Cēsu pašvaldība šādā veidā palīdz Cēsu pilsētas iedzīvotājiem atbrīvoties no zaļajiem atkritumiem, tomēr jāņem vērā, ka ir grūti prognozēt iespējamo zaļo atkritumu daudzumu, jo to veidošanās ir atkarīga no laika apstākļiem. 

 

Jāpiebilst, ka šogad zaļo atkritumu izvešana Cēsu pilsētā turpināsies vēl tikai vienu dienu (sestdien) un pilsētas iedzīvotājiem šis bija bezmaksas pakalpojums.

 

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T.28645386

e-pasts: laura.zauere@dome.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv