Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 17.februāris   Vārda dienu svin: Donats, Konstance
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 26.oktobris  


Cēsu rajona zobārstniecības poliklīnika piedāvā iespējas mazturīgajiem, paplašināts arī pakalpojumu klāsts

Domājot par mazturīgo pacientu iespējām, Cēsu rajona zobārstniecības poliklīnika piedāvā īpašas atlaides zobu ārstēšanai un ķirurģijai pensionāriem un invalīdiem. Oktobrī jebkuras  zobu plombes cena  pensionāriem un invalīdiem kopā ar anestēziju samazināta un maksā  Ls 7, jebkura zoba ekstrakcija (raušana) maksā Ls 5.00. Arī zobu protezēšanai ir pieejamas atlaides. Novembrī un decembrī pensionāriem un invalīdiem zobu ārstēšana būs pieejama ar 5% atlaidi, ceturtdienās 20%.

Papildus jau esošajiem zobārstniecības pakalpojumiem pieejamo pakalpojumu klāsts ir būtiski paplašināts – ieviesti jauni protezēšanas pakalpojumi, zobu ķirurģijas manipulācijas, zobu implantēšana un zobu regulēšana – ortodontija.

 Uzņēmuma 2009.gada 1.pusgada finanšu rādītāji liecina, ka uzņēmuma apgrozījums, salīdzinot ar 2008.gada 2.pusgadu, ir palielinājies par 182%. Apgrozījuma straujais pieaugums ir skaidrojams ar pacientu apmeklējumu skaita palielinājumu- 2009.gada 9 mēnešos par 231 % vairāk nekā 2008.gada 9 mēnešos.

Uzņēmuma attīstība notika pēc poliklīnikas pārveides 2008. gada vasarā, kad tika izveidota privāta Cēsu rajona zobārstniecības poliklīnika. Tā rezultātā tika iegādātas un praksē ieviestas modernas zobārstniecības iekārtas, kas ļauj pilnīgāk un savlaicīgāk veikt precīzu diagnostiku un atvieglot ārstēšanu.

Jāuzsver, ka būtiski paaugstinājusies pakalpojumu pieejamība – ārstniecības iestāde ir atvērta arī sestdienās, akūtos gadījumos palīdzību var saņemt arī ārpus darba laika. Līdz ar to iestādes pakalpojumus regulāri izmanto arī citu Vidzemes novadu iedzīvotāji. Uzņēmuma tuvākajos plānos ietilpst vairāku filiāļu atvēršana Vidzemes reģionā.

Par poliklīniku

SIA „Cēsu rajona zobārstniecības poliklīnika” ir vadošā zobārstniecības pakalpojumu sniedzēja Vidzemē. Šobrīd zobārstniecības poliklīnikā zobārstniecības pakalpojumus sniedz 15 zobārsti, 1 implantologs, 1 ortodonts, 8 zobu tehniķi, 3 zobu higiēnisti.

Papildus informācija: Terēze Bērzupe, SIA „Cēsu rajona zobārstniecības poliklīnika” valdes priekšsēdētāja, tālr.28378434, e-pasts: zobarstnieciba.cesis@apollo.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv