Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 29.marts   Vārda dienu svin: Aldonis, Agija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 26.oktobris  


Izglītības iestāžu vadītāju un aģentūras speciālistu tikšanās

20.oktobrī Cēsu Jaunajā pilī p/a „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” pārstāvji tikās ar Cēsu novada izglītības iestāžu direktoriem, vadītājiem lai iezīmētu efektīvāku savstarpējās sadarbības modeli.

 

No uzaicinātajām 20 Cēsu novada izglītības iestādēm ieradās 8, taču tas netraucēja atnākušajiem skolu direktoriem un iestāžu vadītājiem iepazīt plašāk aģentūras piedāvātās aktivitātes pirmsskolas vecuma bērniem, skolēniem un ģimnāzistiem. „Mēs esam par pozitīvu sadarbību un piedāvājam mācību priekšmetu elastīgu apgūšanu mūsu pārziņā esošajos vēsturiskajos objektos,” klātesošos uzrunāja aģentūras „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” direktors Juris Markovs. „Pārrunājot ar kolēģiem par mūsu savstarpējās sadarbības veicināšanu idejas bija visfantastiskākās. Sākot no ģeogrāfijas un vēstures atsevišķu tēmu mācību stundu vadīšanas Viduslaiku pilī, līdz tēlotājmākslas vai kultoroloģijas stundām Cēsu Izstāžu namā,” saka Juris Markovs un uzsver, ka elastīga mācību priekšmetu pasniegšana skolēniem neierastā vidē, veicinātu interesi par priekšmetu un tēmu.

 

Cēsu novada pašvaldības Izglītības nodaļas vadītāja Lolita Kokina izteica atzinību Cēsu Kultūras un Tūrisma centra speciālistiem par sadarbības veicināšanu, ieinteresētību mācību procesa atbalstīšanā un izglītojošo programmu plašo piedāvājumu. Kā arī aicināja turpināt meklēt sadarbības modeļus, lai vēl aktīvāk izglītības iestādes varētu izmantot aģentūras piedāvātās kultūrizglītojošās un muzejpedagoģiskās programmas.

 

Sarunas noslēgumā par turpmākās veiksmīgas sadarbības nosacījumu tika izvirzīts mērķis- speciālistu vizītes skolās klātienē, sarunas ar pedagogiem, piedāvāto programmu prezentācijas, skolotāju vēlmju izzināšana balstoties uz mācību programmām.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.64127636;28342115
e- pasts:daiga.jansevska@cesis.lv
www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv