Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.jūlijs   Vārda dienu svin: Uldis, Ulvis, Sandis, Sandijs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 26.novembris  


Izvērtēs projekta „Roku rokā bērnu atbalstam” aktivitātes un ieguvumus

Trešdien, 26.novembrī plkst.14.00 Cēsīs notiks projekta „Roku rokā bērna atbalstam” plānoto un veikto aktivitāšu analīzes seminārs, kurā izvērtēs nepilna gada laikā paveikto.

 

Seminārā projekta vadītāja, Cēsu pilsētas domes Izglītības metodiķe Dzintra Kozaka stāstīs par projektā veikto aktivitāšu virzieniem,  semināra dalībnieki vērtēs bērnudārzos veiktās aktivitātes, analizēs bērnu emocionālās audzināšanas vadītāju vērtējumu, runās par psihologu un sociālā atbalsta personas darbu un pilotklašu audzinātāji stāstīs par paveikto.

 

Semināra dalībnieki analizēs arī projekta laikā īstenoto un ieviesto datorprogrammu skolas līmeņa saziņā un pašvaldības institūciju sadarbībā, novērtēs skolas materiālos ieguvumus, diskutēs par problēmām projekta īstenošanā un neplānotajiem ieguvumiem.

 

Semināra noslēgumā skolas pedagogi sniegs savu vērtējumu projekta nozīmīgumā un īstenošanā.

 

Pēc semināra paredzēta arī projekta laikā izveidotās sarunu telpas apskate.

 

Jau ziņots, ka projekts „Roku rokā bērnu atbalstam” īstenots ar LR Bērnu un ģimenes lietu ministrijas un Cēsu pilsētas domes finansiālo atbalstu. Projektu uzsāka 2008.gada februārī, un tā mērķis bija veicināt sekmīgu mācību darbu, aktualizēt bērnu, viņu vecāku, pedagogu, izglītības un sociālo darbinieku atbildību bērnu audzināšanā un attīstībā.

 

Projektā piedalījās Cēsu pilsētas pamatskolas skolēni, viņu vecāki, pedagogi, sociālā atbalsta darbinieks un psihologs. Projekta ietvaros bija jāizstrādā datorprogramma sadarbības partneru saziņai un uzskaites veidošanai, kā arī jāsagatavo 12 speciālisti darbam ar pirmsskolas vecuma bērniem un to ģimenēm. Projekta realizācijas laikā rīkotas lekcijas pedagogiem un vecākiem par tādām tēmām kā atbildība, sadarbība, disciplīna un savu pienākumu ievērošana bērna audzināšanā un vecāku pienākumu pildīšanā.

 

Projekta vajadzībām iegādāti 11 datori ar pieeju internetam. Skolas telpās iekārtota sarunu telpa. Projektu finansē Bērnu un ģimenes lietu ministrija. Cēsu dome projektā piedalās ar savu līdzfinansējumu 5294 Ls apmērā. Kopējās projekta finanses sastāda aptuveni 35294 Ls.

 

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T.64121677; 28645386

e-pasts: laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv