Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.jūlijs   Vārda dienu svin: Antra, Adele, Ada
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 26.novembris  


Cēsīs norisinās IV Alfrēdam Kalniņam veltītais starptautiskais pianistu konkurss

Šodien Alfrēda Kalniņa Cēsu mūzikas vidusskolā plkst.11 sākas IV Alfrēdam Kalniņam veltītais starptautiskais pianistu konkurss, aģentūra LETA uzzināja Alfrēda Kalniņa Cēsu mūzikas vidusskolā.

Konkursā, kurš notiek reizi divos gados, piedalās bērni no 9 līdz 15 gadu vecumam un dalībnieki tiek sadalīti trīs vecuma grupās, kur katrai grupai ir sava konkursa programma.

Dalībniekiem jāizpilda J.S.Baha Maza prelūdija vai Invencija, J.Haidna, V.A.Mocarta, L.Bēthovena un A.Kalniņa skaņdarbi.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja konkursa rīkotāja un arī idejas autore Ilze Mazkalne, šogad konkursā pieteicies 31 dalībnieks. Konkursā piedalīsies dažādu Latvijas rajonu mūzikas skolu pārstāvji un arī dalībnieki no Lietuvas, visvairāk bērnu startēs vecuma grupā no 13 līdz 15 gadiem.

Dalībniekus vērtēs pārstāvji no Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas, Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolas un Pāvula Jurjāna mūzikas skolas.

Kristīne Meistere LETAAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv