Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.aprīlis   Vārda dienu svin: Imgarde, Irmgarde
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 26.novembris  


30.novembrī Krievu romanču vakars Viktora Kozlitina izpildījumā

30. novembrī, plkst.18:30 Cēsu Izstāžu namā skanēs krievu romances Viktora Kozlitina izpildījumā (baritons, ģitāra).

 

Krievu romances ir viena no Krievu kultūras pērlēm, dvēseles atspulgs. V. Kozlitina spēcīgā balss skanēs ģitāras pavadījumā, paša dziedātāja izpildījumā. Koncertā skanēs skaistākās no senajām Krievu romancēm. Ikviena no šīm romancēm apbur ar savu melodisko temperamentu, skumjām un prieku. Savukārt ar savu atpazīstamību un kaislīgumu uz pārējo romanču fona īpaši izceļas  romance ”Очи черные” no Fjodora Šaļapina repertuāra.

 

Programmā: P. Ļeščenko, P.Bulahova ,V.Varlamova ,B.Fomina skaņdarbi.

 

Viktors Kozlitins ir dzimis 1957.gadā Urālā, Čeļabinska apgabalā. Viņš dzied kopš agras bērnības. Kā saka viņš pats: ”Uz skatuves es jūtos ļoti brīvi un dziedāšana, vienmēr, man ir sagādājusi milzīgu gandarījumu”. Viktors ar prieku atceras savu pirmo uzstāšanās, 6 gadu vecumā, kas notika Korkino pilsētas Kultūras Namā. 1976. gadā liktenis Viktoru  aizveda uz Liepāju dienēt armijā. Tur viņš 3 gadus spēlēja saksofonu armijas orķestrī. Pēc armijas Viktors pabeidza J.Mediņa mūzikas koledžu, V. Zilpaušas vokālo klasi. Pēc koledžas beigšanas viņš  astoņus gadus dziedāja Latvijas Nacionālās operas korī. Pirmie solo koncerti notika 90-jos gados Vācijā. Tad arī izveidojās krievu romanču un krievu tautas dziesmu programmas. V.Kozlitina repertuārs ir ļoti plašs. Tas iekļauj sevī Vladimira Visocka dziesmas, dziesmas no krievu kinofilmām, kā arī  klasiskās romances un operas ārijas.

 

 

Biļetes cena– 3,00 Ls.

Pensionāriem – 2,00 Ls.

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv