Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 23.septembris   Vārda dienu svin: Vanda, Veneranda, Venija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 27.janvāris  


Cēsnieku klubs ieguvis finansējumu savas turpmākās darbības nodrošināšanai

Biedrība Cēsnieku klubs (turpmāk - Klubs) ir uzvarējusi Sabiedrības Integrācijas Fonda (SIF) projektu konkursā NVO darbības atbalsta programma, saņemot finansējumu savas administratīvas darbības nodrošināšanai līdz pat 2011.gada aprīlim. Tas ļaus Klubam sniegt regulāru un pilnvērtīgu atbalstu Cēsīm izglītības, tūrisma, atpazīstamības un pilsoniskās sabiedrības veicināšanā, kā arī mērķtiecīgi piesaistīt līdzekļus jauniem projektiem, kuru ieceres ir jaunizveidotā Cēsu novada sociālā integrācija, kā arī jauniešu apvienošana un motivēšana atgriezties dzimtajā novadā.

 

„Finansējuma iegūšana ir pozitīvs pavērsiens Kluba līdzšinējā darbā, kas paver jaunas attīstības iespējas gan esošajiem, gan topošajiem Cēsu atbalsta projektiem, jo līdz šim esam darbojušies uz brīvprātības principa un vairākas nozīmīgas ieceres realizējuši, pateicoties tikai Kluba biedru entuziasmam un patriotismam pret savu dzimto pilsētu,” skaidro Cēsnieku kluba valdes loceklis Gints Lazdiņš.

 

Kā nozīmīgākie sasniegumi minami līdzdalība Cēsu astoņsimtgades organizēšanā, vairāk nekā 20 tūkstošu latu piesaiste un atbalsts Cēsu Sv. Jāņa baznīcas fasādes restaurācijai, starptautiska jauniešu apmaiņas projekta Keep our brains at home organizēšana 2006.gada vasarā un regulāras konsultācijas Cēsu domei pilsētai svarīgos attīstības jautājumos.

 

Finansējuma iegūšana ir viena no Cēsnieku kluba aizvadītā gada paveiktajām aktivitātēm. 2008.gadā paveiktais tika izvērtēts 22.janvārī Kluba biedru sanāksmē. Citu realizēto aktivitāšu vidū bijis darbs pie finansējuma piesaistes līdzīgu projektu realizēšanai sadarbībā ar SIA Birojs 2000, atbalsts Sv.Jāņa baznīcas draudzei par iespējām realizēt Cēsu Sv.Jāņa baznīcas restaurācijas projektu, kā arī  konsultāciju sniegšana Cēsu domei tūrisma veicināšanā, pilsētas tēla veidošanā un citos nozīmīgos jautājumos.

 

Nākamajā Cēsnieku kluba sanāksmē 17.februārī notiks Kluba Valdes pārvēlēšana, 2009.gada darbības stratēģijas apstiprināšana, kā arī tiks izvēlētas telpas Kluba pastāvīgajam birojam, kas perspektīvā varētu kļūt par Cēsu pilsētas pārstāvniecību Rīgā. Kluba Valde ir uzsākusi darbu pie algota Cēsnieku kluba administratīvā personāla – projektu vadītāja atlases, kura uzdevums būs koordinēt Kluba darbu un attīstīt jaunus projektus saskaņā ar SIF iesniegto un apstiprināto pieteikumu un Kluba darbības stratēģiju.

 

Cēsnieku klubs darbojas kopš 2001.gada. Klubs vieno bijušos cēsniekus - savas dzimtās pilsētas patriotus, kas dažādu iemeslu dēļ vairs nedzīvo Cēsīs, bet vēlas palīdzēt savai dzimtajai pilsētai. 2004.gadā tika dibināta Cēsnieku kluba Jauniešu nodaļa, kurā darbojas Rīgā studējošie Cēsu jaunieši. Kluba biedri aktīvi iesaistījušies Cēsu pilsētas 800 gadu jubilejas svinību organizēšanā, turpina veicināt izglītošanas un informēšanas saiknes starp Cēsīs un Rīgā dzīvojošiem cēsniekiem, kā arī snieguši materiālu atbalstu Cēsu skolām un finansiāli atbalstījuši sociāli maznodrošinātās un sociāli nelabvēlīgās cēsnieku ģimenes. Kluba biedri uzskata, ka Cēsis ir moderna, latviska un sakopta pilsēta, kādai vajadzētu būt pilsētai Eiropā.

 

Sīkāka informācija:

Gints Lazdiņš

Cēsnieku kluba valdes loceklis

E-pasts: gints@olsen.lv

Tālr: 29442282

www.cesis.lv sadaļa Cēsnieku klubsAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv