Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.aprīlis   Vārda dienu svin: Edgars, Danute, Dana, Dans
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 27.janvāris  


Muzeja dārgumu lāde bērnudārzā

Cēsu Vēstures un mākslas muzejs izveidojis jaunu piedāvājumu pirmsskolas izglītības iestādēm - Muzeja dārgumu lāde. Programmas mērķis  ir sadarboties un iesaistīties izglītības procesā Cēsu pirmsskolas izglītības iestādēs, ņemot vērā bērnudārzu nodarbību plānu un materiālu ko var piedāvāt no muzeja krājuma.

 Šonedēļ Muzeja dārgumu lāde brauc uz Cēsu speciālo pirmsskolas izglītības iestādi. Lādē noglabātie cimdi – rakstaini dūraiņi, tiks izmantoti rotaļu nodarbībā, lai strādātu ar matemātisko  priekšstatu veidošanu bērniem vecumā no 2 līdz 5 gadiem, izmantojot dabas materiālus. Savukārt februāra sākumā Muzeja dārgumu lāde ciemosies Cēsu 5. pirmsskolas izglītības iestādē, un lādē būs noglabātas lietas, kas saistītas ar svecēm un sveču liešanu.

 

Sīkāka informācija:

Evita Muceniece

VVTC nodaļas Cēsu Vēstures un mākslas muzejs muzejpedagogs

Tel. 64120618

evita.muceniece@cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv