Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.jūlijs   Vārda dienu svin: Lauma, Ilvars, Halina
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 27.janvāris  


Cēsu novada pašvaldība pauž morālu atbalstu lielveikala "Globuss" ugunsgrēkā cietušajiem uzņēmumiem

27.janvāra naktī Cēsīs lielveikalā Globuss izcēlās ugunsgrēks, kas nopostīja visu lielveikala teritoriju. Kaut ugunsgrēks tika lokalizēts plkst.05.30, paredzams, ka dzēšanas darbi turpināsies līdz šodienas pēcpusdienai. Lielveikalam pieguļošās ielas ir slēgtas un satiksme tiks atjaunota tikai tad, kad ugunsdzēsēji beigs dzēšanas darbus un ielas tiks atbrīvotas no ūdens un ledus.

Jau kopš plkst.04.30 Cēsu ielu uzturētāji tīra sniegu un atbrīvo lielveikala apkārtnes ielu segumu no ledus un ūdens.

Pašvaldības atbildīgās amatpersonas šorīt operatīvajā sanāksmē uz vietas izvērtēja esošo situāciju un vienojās par turpmāko rīcību transporta kustības atjaunošanai. Paredzams, ka ielu tīrīšanas darbi turpināsies līdz vēlam vakaram.

Ugunsgrēka rezultātā bojāts arī lielveikalam pieguļošajā krustojumā esošais luksofors. Bojājumi un to iemesls tiek noskaidroti.

Cēsu novada pašvaldība izsaka līdzjūtību Cēsu lielveikalā Globuss ugunsgrēkā nopostīto veikalu īpašniekiem un darbiniekiem.  Cēsu novada domes priekšsēdētājs Gints Šķenders pauž morālu atbalstu visiem tiem, kam negadījums radījis zaudējumus: „Šādi notikumi pilsētas dzīvē ienes nepatīkamas sajūtas un pārdzīvojumus.  No savas puses varu apsolīt sniegt pašvaldības atbalstu, kas būs nepieciešams, lai pēc iespējas ātrāk nokārtotu veikala atjaunošanas darbu formalitātes.”

Kā informē ziņu aģentūra LETA, ugunsgrēkā cilvēki nav cietuši. Veikalā Globuss atradās arī Supernetto veikals, kas arī nodedzis. Rimi Latvia, kura ķēdē ietilpst Supernetto, informē, ka veikals, iekārtas un preces ir apdrošinātas. Zaudējumu apjomus sāks aprēķināt pēc ugunsnelaimes novēršanas. Supernetto kolektīvā strādāja 13 darbinieki, daļai darbs tiks piedāvāts otrā Cēsu Supernetto veikalā, daļai - Valmierā un citās pilsētās. Vairāk šeit.

Foto: AFI

Informāciju sagatavoja
Cēsu novada pašvaldības
sabiedrisko attiecību speciāliste
Ieva KarlsbergaAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv