Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.aprīlis   Vārda dienu svin: Dzinta, Zinta, Vīlips, Filips
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 27.janvāris  


6. un 7.februārī Cēsīs skijorings


Šā gada 6. un 7. Februārī, jau 8. gadu pēc kārtas, pieckārtējais pasaules čempions motokrosā ar blakusvāģiem Artis Rasmanis aicina uz  tradicionālajām sacensībām skijoringā Cēsīs.

 

6. februārī plkst. 10.00 visi, kuri ieplānojuši atpūtu ģimenes vai draugu lokā, aicināti uz  Cēsu pilsētas stadionu, kur  notiks skijoringa sprints ar stiprākajiem skijoringistiem. Skatītāji varēs vērot sacensības piecās klasēs. Vienā klasē startēs aptuveni divdesmit piecas ekipāžas. Priekšbrauciena ilgums trīs apļi, pusfinālā pieci, finālā septiņi apļi. Pēc skijoringa sprinta notiks kvadaraciklu un ATV sacensības pēc tādas pašas formulas, kas solās būt ne mazāk aizraujošas. Kā pastāstīja Artis Rasmanis, kurš arī piedalīsies visās skijoringa klasēs un ziemas motokrosā ar kvadraciklu, sacensības būs interesantas gan lieliem, gan maziem, jo tajās plānotas spraigas cīņas,ne tikai Latvijas izcilāko skijoringistu priekšnesumos, bet arī sportistu no Igaunijas un Holandes iesaistīšanās cīņā par uzvarām.

 

Savukārt 7. februārī  Amatas novada Uplandos norisināsies klasiskais skijoringa sprints. Sacensībās  piedalīsies  astoņas skijoringa klases, motokross solo motocikliem bez un ar radzēm, kvadracikliem un ATV. Sacensību sākums plkst. 10.00.

 

Iepriekšējos gados tieši Cēsu posmi pulcēja vislielāko dalībnieku skaitu.

 

Kā katru gadu, arī šogad sacensības abas dienas vadīs Ģirts Timrots.

Skijorings ir ziemas sacensības, kurās piedalās ekipāžas- sportisti ar motocikliem un slēpotāji, kuri turas aiz motocikla piestiprinātā auklā, attīstot ātrumu līdz pat 120km/h. Tās notiek brīvā dabā, uz sniega seguma trasē, izmantojot  mērenu reljefu..

Pasākuma galvenie sponsori: Rasmanis & Dankers, SEB, Valvoline, Cēsu novada dome, Redbull, oficiālais Škoda pārstāvis Latvijā Karlo motors, Taipans

Sīkāka informācija:

Artis Rasmanis

Tel:+371 29559979Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv