Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.jūlijs   Vārda dienu svin: Anrijs, Arkādijs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 27.februāris  


LVAFA ir atbalstījis Cēsu pilsētas domes projektu „Dabas aizsardzības pasākumu plānošana un ieviešana Gaujas piekrastes un Zvanu klinšu teritorijā”

LVAFA  ir atbalstījis Cēsu pilsētas domes projektu   „Dabas aizsardzības pasākumu  plānošana un ieviešana Gaujas piekrastes un  Zvanu klinšu teritorijā”. Projekta periodā paredzēts plānot dabas aizsardzības pasākumus biotopu aizsardzībai, vienlaikus veicot sabiedrības izglītošanas darbu Gaujas malas piekrastē, ietverot Zvanu klinšu apkaimi.  Balstoties uz apkopotajiem un izanalizētajiem datiem, paredzēts izstrādāt tehnisko projektu  dabas takas izveidei  no koka laipām mežā   pāri avoksnājiem  Zvanu klinšu apskatei un biotopu  vērošanai un   izzināšanai. Kopējās projekta izmaksas ir paredzētas  3806  LVL, bet   līdzfinansējums no LVAF ir 2096 LVL.

Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv