Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.jūlijs   Vārda dienu svin: Zaiga, Asne, Asna
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 27.februāris  


Cēsu Vides attīstības padome uz sadarbību aicina Vaives pagasta padomi

Cēsu pilsētas vides attīstības padome 20.februāra sanāksmē tikās ar Cēsu rajona Vaives pagasta padomes pārstāvi - priekšsēdētāja vietnieku un pagasta teritorijas plānojuma izstrādes vadītāju Aigaru Ķerpi, lai iepazīstinātu ar Vides attīstības padomes darbu un perspektīvā aicinātu sadarboties kopīgi jaunizveidojamā Cēsu novada ietvaros.

 

Padomes sēdē tika pārrunāta Vaives pagasta vide un kultūrvēsturisko vērtību sastāvs, kā arī ieskicētas aktuālākās problēmas pagastā vides jomā, secinot, ka tās nedaudz atšķiras no situācijas Cēsīs.   

 

Vides attīstības padomes locekļi sēdē izskatījuši arī nepieciešamību aktualizēt Vides rīcības programmu 2005.-2009.gadam, pārskatot ne tikai iepriekšējos gados paveikto, bet arī ieviešot jaunu rīcības programmu krīzes posma pārvarēšanai un aktuālo problēmu risinājumus Cēsīs un Cēsu novadā. Jāpiemin, ka Vides rīcības programma 2005.-2009.gadam tika sagatavota  2005. gadā.

 

Vides attīstības konsultatīvā padome darbojas kopš 2007.gadā, un tās galvenais darbības mērķis ir novērtēt dažādu procesu attīstību no vides aspekta un izteikt savus priekšlikumus pilsētas domei par vēlamākajiem risinājumiem vides jomā pilsētā. Padomē darbojas gan pilsētas domes pārstāvji, gan dažādu jomu speciālisti un sabiedriskajā dzīvē aktīvi cilvēki. Vides attīstības padomes sēdes notiek vienu reizi mēnesī.

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T.64121677; 28645386

e-pasts: laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv