Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 11.augusts   Vārda dienu svin: Olga, Zita, Liega, Zigita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 27.februāris  


Cēsu pašvaldība par labu servisu

Cēsu pilsētas pašvaldība martā piedalīsies akcijā „Uzslavē labu servisu” un aicinās novērtēt pakalpojumu kvalitāti.

 

Akcijas ietvaros cēsniekiem un pilsētas viesiem būs iespēja novērtēt un uzslavēt darbinieku apkalpošanas kvalitāti Cēsu pilsētas domes Iedzīvotāju apkalpošanas centrā, Cēsu Centrālajā bibliotēkā, Cēsu pašvaldības aģentūrā „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra” un Cēsu Tūrisma informācijas centrā.

 

Uzslavas varēs paust gan iestādēs izvietotajās aptaujas kastītēs, gan interneta mājas lapā www.labsserviss.lv; sūtot uzslavu uz e-pastu info@labsserviss.lv, zvanot pa tālruni 1180 vai īsziņā uz numuru 159 ar kodu MARTS.

 

Akcijas „Uzslavē labu servisu!” rīkotāji uzsver, ka kampaņas un LabsServiss.lv kopējā lielā misija ir celt klientu un apmeklētāju apkalpošanas kvalitāti mūsu valstī. Vienlaikus ar kampaņas palīdzību tiek arī celta klientu un apmeklētāju apkalpošanas darbinieku motivācija un profesijas prestižs – aicinot sabiedrību novērtēt šo nepieciešamo un nebūt ne vieglo darbu.

 

„Labprāt piedalāmies un atbalstām šādu kampaņu, jo laikā, kad cilvēki kļūst arvien nomāktāki un arvien biežāk lūdz sociālo palīdzību, ir svarīgi radīt gan sevī, gan apmeklētājos pozitīvas izjūtas un motivēt ieraudzīt sev apkārt arī labo,” uzsver Cēsu sociālās aģentūras direktore Iveta Sietiņsone.

 

„Man ir gandarījums, ka beidzot tiek pievērsta uzmanība un tiek novērtēts nepateicīgais apmeklētāju apkalpošanas darbinieku darbs. Jo biežāk nekā paldies nākas uzklausīt iedzīvotāju neapmierinātību ar situāciju valstī, sliktajiem kaimiņiem un bargajiem ierēdņiem,” min domes Iedzīvotāju apkalpošanas centra konsultante Valda Švāne.

 

 

Par kampaņu:

„Uzslavē labu servisu!” ir kampaņa, ko LabsServiss.lv marta mēnesī rīko jau piekto gadu, turklāt kampaņa notiek visās Baltijas valstīs. Kampaņas būtība ir aicinājums visai sabiedrībai novērtēt labo mums apkārt un uzslavēt labo apkalpošanu.

Vairāk: www.labsserviss,lv

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249

ieva.karlsberga@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv