Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.aprīlis   Vārda dienu svin: Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 27.februāris  


Radošo kolektīvu aktualitātes-MARTS

3.martā deju kolektīvs „Dzirnas” koncertē Salaspilī.

 

10. martā Saulkrastu sporta centrā tautas deju festivāls „Sasala jūrīna” - piedalās arī Cēsu Kultūras centra deju kolektīvi „Dzirnas” un „Saulgrieži”.

 

10. martā uz sadziedāšanos Cēsīs Vidzemes senioru korus aicinās senioru koris „Ābele”. Lielajā kopmēģinājumā un sadziedāšanās koncertā viesosies senioru kori no Limbažiem, Siguldas, Inčukalna, Valmieras un Smiltenes.

 

Atzīmējot 10 gadus, kopš kolektīvu vada diriģente Marika Slotina-Brante, jauktais koris „Wenden” atzīmēs ar koncertprogrammu „Par mūsu 10 gadiem” 10.martā.

 

Deju kolektīvi „Saulgrieži”, „Dzirnas” un popgrupa „Hey”, muzikālus priekšnesumus sniegs Latvijas veterinārārstu kongresa dalībniekiem 16.martā.

 

Pūtēju orķestris „Cēsis” 17.martā brauks uz Valmieru, lai piedalītos V Latvijas pūtēju orķestru konkursā.

 

Cēsu jauniešu deju kolektīvi 23.martā uz sadancošanās koncertu „Kad es Tevi aicināju” Priekuļos, kopā pulcinās dejotājus no visas Latvijas.

 

Senioru deju kolektīvs „Dzirnas” kolektīva 50 gadus izdejos jubilejas koncertā 24.martā.

 

---------  ----------------------   --------------------------

 

„Aktīvi notiek gatavošanās Vidzemes Dziesmu svētkiem, kas notiks Cēsīs 2.jūnijā Cēsu pilsētas svētku ietvaros. Jau šobrīd kori Cēsu koru apriņķa virsvadītāja Mārtiņa Klišāna iedvesmoti, apgūst svētku repertuāru,” informē Cēsu Kultūras centra tautas mākslas speciāliste Kadrija Mičule.

 

Gatavojoties XXV Vispārējiem latviešu Dziesmu un XV Deju svētkiem 2013. gadā  un arī dejotājiem ir repertuāra apguves semināri. Pie kolektīviem brauc Cēsu deju apriņķa virsvadītāja Iveta Pētersone-Lazdāne, lai pārliecinātos vai horeogrāfijas idejas, nianses un tehnika ir saprastas.

 

Kultūrizglītības un nemateriālā mantojuma centrs (KNMC) 1.martā kopā sauc svētku koordinatorus no Latvijas novadiem. Sanāksmē aicināta piedalīties arī Kultūras ministre Žaneta Jaunzeme-Grende, Kultūrizglītības un nemateriālā mantojuma centra direktore Dace Melbārde un centra Dziesmu svētku nodaļas vadītāja Līga Ribicka.

 

Informāciju sagatavoja:

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.64127636;28342115

e-pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 

 

 

 

 

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv