Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.jūlijs   Vārda dienu svin: Anrijs, Arkādijs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 27.marts  


Šonedēļ Cēsu domē

Šonedēļ Cēsu domē

 

Pirmdiena, 27.marts

Šodien uz Parīzi devās Cēsu pašvaldības delegācija, lai rīt 28.martā atklātu Cēsis 800 izstādi UNESCO galvenajā mītnē Parīzē.

 

Plkst. 16.00 notiek kārtēja ERAF darba grupas sanāksme par projekta „Dienas centra pensijas vecuma personām, kas dzīvo ģimenēs, paplašināšana un Rehabilitācijas centra bērniem ar funkcionālās attīstības traucējumiem izveidošana Cēsīs” realizācijas gaitu. Projekts sācies pagājušā gada nogalē. Granta līgums: 2005/11/VPD1/ERAF/CFLA/GS/1.4.2./0001/0001

 

Otrdiena, 28.marts

Parīzē galvenajā UNESCO mītnē atklāj Cēsis 800 prezentācijas izstādi. To atklās Latvijas vēstnieks Francijā, Latvijas pastāvīgais pārstāvis UNESCO Rolands Lappuķe, mūsu valsts Kultūras ministre un Cēsu 800-gades patronese Helēna Demakova, un Cēsu pilsētas domes priekšsēdētājs Gints Šķenders Ir solīts, ka atklāšanu ar savi klātbūtni pagodinās arī pats UNESCO ģenerāldirektors Koičiro Matsura (Koïchiro Matsuura). Atklāšanā uzstāsies ansamblis „Hanzas mūziķi” un lūgtiem viesiem būs iespēja nobaudīt latviešu ēdienu – pīrāgus, sieru, medu, rupjmaizi, kā arī Latvijas melno balzāmu. Izstādes koncepcija ir sniegt pilnvērtīgu informāciju par pilsētu visā tās daudzveidībā – kultūra, tradīcijas, vēsture, daba, cilvēki un svētki Cēsīm 800. Cēsu astoņsimtgades svinības ir iekļautas ar UNESCO vārdu saistīto jubileju un notikumu kalendārā 2006. - 2007. gadam.

 

Pēcpusdienā Cēsu domē notiek kārtējās mācībās jauniešiem, kuri ir atsaukušies Cēsu domes aicinājumam astoņsimtgades svētku laikā strādāt kā brīvprātīgie.

 

Trešdiena, 29.marts

SVARĪGI MEDIJIEM! Plkst. 10.00 Cēsu domē notiek Cēsu uzņēmēju, LTRK Cēsu un Valmieras nodaļu vadītāju un Cēsu pašvaldības vadītāju tikšanās ar medijiem par situāciju Latvijas investīciju un attīstības aģentūrā ap struktūrfondu apsaimniekošanu. Visi mediji ir aicināti pieteikties: Janai Velvelei 9249648; jana.velvele@dome.cesis.lv 

 

Cēsu rajona padomē notiek kārtēja darba grupas sanāksme par izstādes „Cēsu uzņēmējs rīkošanu”. Kā ziņots iepriekš Cēsu uzņēmējs 2006.notiek no 28 – 30 aprīlim CATA kultūras namā. Un šobrīd laicīgāk kā iepriekšējos gados ir pieteikušies vairāk kā 60 dalībnieku. Cēsu uzņēmējs šogad notiek zem Cēsis 800 zīmes.

 

Ceturtdien, 30.marts

 

No Parīzes atgriežas Cēsu domes oficiālā delegācija, kura piedalījās Cēsu 800 gades prezentācijas izstādes atklāšanā galvenajā mītnē UNESCO.

 

Piektdien, 31.marts

Cēsīs ierodas Veselības ministrs Gundars Bērziņš. Viņš plkst. 10.00 Cēsu rajona centrālajai slimnīcai pasniegs jaunu neatliekamās medicīnas automašīnu. Vēl ministrs iepazīsies ar uzņemšanas nodaļas renovācijas darbiem, labākajiem mediķiem pasniegs atzinības rakstus un tiksies ar slimnīcas personālu.

 

Vēl šonedēļ

28.martā Kristīgais radio rīko lūgšanu dienu par Cēsīm

 

Putnu dienas - 23.martā Cēsīs sākās Putnu dienas. Tās norisināsies līdz aprīļa beigām, kad, kā uzskata ornitologi, lielākais vairums putnu jau ir atgriezušies un izvēlējušies savas mājvietas. Putnu dienu laikā ir paredzētas dažādas aktivitātes: putnu būrīšu izgatavošana un izlikšana pilsētas kokos, konkurss skolu komandām par putniem, instalāciju izgatavošana par tēmu „Putni” un saruna ar ornitologiem  par putnu sugām, kuras labprāt mīt Cēsīs un tās apkārtnē.

 

Aptauja iedzīvotājiem - Lai uzzinātu sabiedrības viedokli par aktualitātēm Cēsu pilsētā un veidotu aktīvāku iedzīvotāju un pašvaldības sadarbību, Cēsu dome rīko aptauju. Ir izveidota anketa ar 22 jautājumiem, kuros iedzīvotāji aicināti atbildēt gan par pašvaldības darbību, gan par iesaistīšanos pašvaldības lēmumu pieņemšanas procesā, gan par līdzdalību Cēsu astoņsimt gadu sagaidīšanā.

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv