Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.jūlijs   Vārda dienu svin: Uldis, Ulvis, Sandis, Sandijs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 27.marts  


Izstādei „Cēsu uzņēmējs 2008” vajadzīgi vēl tikai pāris pārtikas ražotāji un daži dalībnieki āra stendiem

Noslēgumam tuvojas izstādes „Cēsu uzņēmējs 2008” dalībnieku pieteikšanās. Uz šo brīdi praktiski ir izpirkta visa izstādes stendu teritorija, atlikušas vien pāris vietas pārtikas ražotājiem un dažiem āra stendu ierīkotājiem.
Kā jau ziņots, šogad ir notikusi necerēti savlaicīga dalībnieku pieteikšanās. Jau pirmajās divās nedēļās tika aizņemta viena liela daļa no izstādes stendu vietām. Pēc organizatoru rīcībā esošās informācijas nozaru profili ir visdažādākie – sākot no pārtikas ražotājiem (maizes, piena, gaļas, zivju, graudaugu izstrādājumi), līdz pakalpojumu sniedzējiem (banku serviss, apdrošināšana, tehnikas un apsaimniekošanas pakalpojumi), izglītības iestādēm, amatniekiem un dīleriem.  Kā atzina izstādes darba grupa, apmeklētājs būs apmierināts, jo pie jau esošiem labi pazīstamiem dalībniekiem, piepulcējušies ir jauni uzņēmumi.

Vien atgādinām, ka visa informācija par izstādi ir saņemama www.cesurajons.lv, par izstādes stendiem interesēties 29110161. Dalībnieku pieteikšanās līdz 1.aprīlim.
Šī gada izstādes sauklis ir „Sadarbībai u izaugsmei!”

Cēsu rajona padome uzņēmējdarbības izstādi „Cēsu uzņēmējs” rīko ik gadu pavasarī sadarbībā ar uzticamajiem partneriem a/s CATA un LTRK Cēsu nodaļu. Šogad izstāde notiks jau 14.reizi. Tā plaši pazīstama ne tikai Vidzemē, tās vārds plaši izskan visā valstī. Izstāde „Cēsu uzņēmējs” ir vecākā un tradīcijām bagātākā izstāde Vidzemē, kura ik gadu piesaista vairāk kā 100 uzņēmumu, iestādes un organizācijas. Izstāde ir ļoti iecienīta, tās apmeklējums vidēji ir 6000 skatītāju. Izstādes „Cēsu uzņēmējs 2008” darba grupa strādā: Cēsu rajona padomes izpilddirektors Māris Niklass, viņa vietnieks Lotārs Dravants un palīdze starptautisko sakaru jautājumos Rita Merca, a/s CATA valdes priekšsēdētājs Māris Ozoliņš, Kārlis Tomsons, Cēsu rajona padomes SA speciāliste Jana Velvele un rajona padomes izglītības pārvaldes galvenā speciāliste ekonomikas jautājumos. Anda Kamzole.
Izstādes informatīvie atbalstītāji ir: Cēsu rajona laikraksts Birža; Vidzemes reģionālais laikraksts Birža; Radio Valmiera; Vidzemes televīzija un interneta portāls cesis24.lv

Informāciju sagatavoja:
Jana Velvele
Cēsu rajona padomes
Sabiedrisko attiecību speciāliste
29249648

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv