Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 11.augusts   Vārda dienu svin: Olga, Zita, Liega, Zigita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 27.marts  


Cēsīs uzsāk lāpīt bedres

Iestājoties siltākam laikam, Cēsīs uzsāk labot ielu segumu.

 

Biežās temperatūras svārstības, piesalšana, atkušņi, liels izlietotā kaisāmā materiāla daudzums ir veicinājis lielāku un mazāku bedrīšu veidošanos pilsētas ielās, tādejādi radot apgrūtinātu un reizēm pat bīstamu pārvietošanos.

 

„Ir saprotama autobraucēju neapmierinātība ar Cēsu ielu stāvokli, bet, kamēr laika apstākļi vēl ir nelabvēlīgi kvalitatīvai remontdarbu veikšanai, paredzēts labot tikai bīstamākos ielu posmus. Kolīdz laiks kļūs siltāks un ielas apžūs, bedrīšu lāpīšana sāksies ar pilnu sparu,” skaidro Cēsu pilsētas domes izpilddirektors Jānis Rozenbergs.

 

Savukārt Cēsu pilsētas domes Komunālās nodaļas vadītājs Igors Mercs atzīst, ka nepietiekamais finansējums liedz veikt tik plašus bedrīšu remontus kā pagājušajā gadā: "2008.gadā šiem darbiem bija atvēlēti vairāk nekā 100 tūkstoši latu, šogad tikai 40 tūkstoši. Tāpēc rūpīgi jāizvērtē, kad un ko darīt un jāizvērtē visi aspekti, lai nelielais finansējums tiktu izlietots maksimāli efektīvi.”

 

Jau iepriekš ziņots, ka tuvāko trīs gadu laikā Cēsīs plānota apjomīga ielu rekonstrukcija 3,8 miljonu latu apmērā no Eiropas Savienības fondu līdzekļiem. Paredzēts rekonstruēt Gaujas ielu posmā no Palasta līdz Pētera ielai, Vaives ielu no A. Kronvalda līdz E.Veidenbauma ielai, Līgatnes ielu no Jurģu līdz Gaujas ielai, Cīrulīšu ielu no Gaujas līdz Pētera ielai, J. Poruka ielu no Lapsu ielas līdz pilsētas robežai un Valmieras ielu no pilsētas robežas līdz Dzelzceļa ielai.

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249

ieva.karlsberga@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv