Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 31.marts   Vārda dienu svin: Gvido, Atvars
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 27.marts  


Zemes stunda Cēsīs

Sestdien 2012. gada 31. martā plkst. 20:30 Cēsīs ar pasākumu tiks atīmēta Zemes stunda, uz kuru ir aicināts ikviens, lai pie ugunskura gaismas un siltuma, ar tēju un ugunskurā ceptu maizi, kā arī dzīvās mūzikas pavadījumā atzīmētu Zemes stundu. Pasākums norisināsies Cēsu centrā, laukumā pie grāmatnīcas Zvaigzne ABC.

 

Zemes stunda ir Pasaules Dabas Fonda organizēta vispasaules akcija, kuras laikā uzņēmumi, pašvaldības un ikviens cilvēks izslēdz apgaismojumu uz vienu stundu, lai  parādītu savu apņemšanos ierobežot zemes resursu patēriņu. Zemes stunda sākotnēji bija lielākais klimata pārmaiņu tēmai veltītais pasākums, kāds jebkad noticis. Tās laikā miljoniem cilvēku visā pasaulē vienojās, izslēdzot apgaismojumu uz vienu stundu, lai pieprasītu izlēmīgu rīcību klimata problēmu risināšanai. Zemes stunda pirmo reizi notika 2007. gadā Sidnejā. Piecu gadu laikā tā ir kļuvusi par pasaulē lielāko vides aizsardzībai veltīto akciju, kas apvieno 1,8 miljardus cilvēku 135 valstīs un teritorijās visos 7 kontinentos, akcijai pievienojusies 5251 pasaules pilsēta.

 

Izslēgt apgaismojumu un ilgtermiņā rūpēties par mūsu planētu aicina Cēsu novada Jauniešu dome.

Plašāka informācija: www.jauniesudome.wordpress.com

Sagatavoja

Terēze Elpere

Cēsu novada Jauniešu domes priekšsēdētājaAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv