Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 1.aprīlis   Vārda dienu svin: Dagnis, Dagne
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 27.marts  


Cēsu un apkārtnes tūrisma uzņēmēji aicināti uz tikšanos 4.aprīlī

4.aprīlī Cēsu Jaunajā pilī notiks ikgadējā Cēsu un bijušā Cēsu rajona tūrisma uzņēmēju tikšanās.

 

Pirms vēl nav iesākusies jaunā un aktivitātēm piesātināta tūrisma sezona, pašvaldības aģentūra „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” aicina uzņēmējus un arī citus interesentus uz ikgadējo Cēsu un apkārtnes uzņēmēju tikšanos Cēsu Jaunās pils konferenču centrā 4.aprīlī plkst.10:00. Tikšanās mērķis ir atskatīties uz aizvadīto gadu, uzzināt par jaunumiem 2012.gadā, kā arī dalīties pieredzē un iegūt jaunas zināšanas. Šogad tikšanās tēma ir „Kvalitāte” dažādos tās aspektos tūrisma nozarē.

 

Pasākuma laikā būs iespēja uzzināt par to, kā aizvadīts 2011.gads un kas ieplānots 2012.gadā ne vien tūrismā, bet arī pašvaldībā kopumā. Tiks arī prezentēts 2012.gada Cēsu kultūras pasākumu plāns. Uzņēmēji tiks iepazīstināti ar diviem jauniem tūrisma produktiem – programmu „Drauga karte” un tūrisma portālu „EventCesis.lv”. Kopā ar speciālistiem no Tūrisma attīstības valsts aģentūras būs iespēja pārrunāt kvalitātes sertifikātu nozīmi tūrisma produktu un galamērķu atpazīstamībā.

 

Tikšanās otrajā daļā tiks lasīta lekcija „Apkalpošana tūrismā”. Tās mērķis ir radīt sapratni par to, kas ir kvalitāte tūrismā un kā to mērīt, kā arī kurā mirklī sākas apkalpošana un kas ir labs serviss. Lekciju vadīs Mikus Timofejevs - vairāku uzņēmumu līdzīpašnieks un pārdošanas treneris kopš 2008. gada. Ir novadījis vairāk kā 20 pārdošanas veicināšanas projektus. Ar Miku Timofejevu ilgtermiņā strādā tādi uzņēmumi kā draugiem.lv, Hipotēku un Zemes banka, MapON, perkamkopa.lv, xnet.lv, Latvijas Tālrunis u.c. Viņš ir veicis vairāku uzņēmumu eksporta pārdošanas nodaļu izveidi, kā arī vada apmācības par pārdošanu, apkalpošanu un prezentēšanu. Daudzi treniņu absolventi atzīst, ka Mikus metodika ir īpaša un nekas netiek pateikts priekšā, lai varētu ieraudzīt un atklāt savam uzņēmumam atbilstošākos un efektīvākos pārdošanas rīkus, pamatojoties uz uzņēmuma vērtībām.

 

Pasākuma organizatori lūdz interesentus pieteikties uz pasākumu līdz 2012.gada 3.aprīlim plkst. 13:00 rakstot uz e-pastu info@cesis.lv vai zvanot pa tālruni 64121815.

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Andra Magone

Cēsu Tūrisma Attīstības un informācijas centra vadītāja

Tālr.64127646;29154367

e-pasts: andra.magone@cesis.lv

www.turisms.cesis.lv

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv