Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 30.marts   Vārda dienu svin: Nanija, Ilgmārs, Igmārs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 27.marts  


Bērnu popgrupa HEY uzvar Latvijas mēroga konkursā

P/a „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” bērnu popgrupa HEY, no Latvijas jauno izpildītāju konkursa „Nāc sadziedāt” atgriežas ar 1.vietu.

 

Š.g.24. martā Rīgas Stradiņa universitātes Aulā notika Latvijas jauno izpildītāju konkurss ,,Nāc sadziedāt", kur piedalījās solisti un 46 popgrupas no visas Latvijas.


Kā pastāstīja popgrupas „Hey” mākslinieciskā vadītāja Ina Aizgale, konkurence bija ļoti liela, jo savā grupā (12-14 gadi) „Hey” dziedātājas sacentās ar 16 spēcīgām un Latvijā atpazīstamām bērnu popgrupām:
Nianse" (Jelgava), „POPPii" (Rīga), „Rīgas akmentiņi" (Rīga), „Tev un man" (Liepāja), ”VIVA" (Rīga) u.c. ” Esam ļoti lepnas un gandarītas par tik augstu sasniegumu, jo konkurencē bija ļoti pazīstamas un spēcīgas popgrupas,” ar lepnumu un gandarījumu par savām audzēknēm stāsta Ina Aizgale un piebilst, ka neraugoties uz to, ka popgrupai „Hey” nav ne tehniskais aprīkojums, ne savs horeogrāfs, nerunājot nemaz par stilistu un menedžeri, pateicoties talantam un ieguldītajam darbam tomēr ir izdevies likt par sevi manīt Latvijas mērogā.

 

Dalībnieku sniegumu vērtēja profesionāla žūrijas komisija: Ivo Fomins, Varis Vētra, Ingus Ulmanis, Olga Rajecka un Lilita Ozoliņa. GRAND PRIX ieguva Ventspils grupa „Jūras akmentiņi".

 

Paldies popgrupas „HEY” dziedātājām: Unai Aizgalei,Anetei Suharževskai,Katrīnai Riemerei, Elīzai Cekulai, Annemarijai Muižniecei un vadītājai  Inai Aizgalei par lielisko sniegumu!!

 

 

* Par popgrupas „Hey” dibināšanas gadu tiek uzskatīts bērnu grupas pirmais Ziemassvētku koncerts 1995. gadā. Popgrupas dziedātāju vecums ir no 10 līdz 12 gadiem. Grupas sasniegumi ir novērtēti arī vietējā mērogā, jo katru gadu, piedaloties Cēsu novada popgrupu konkursā - godalgotās vietas! Paralēli koncertēšanai Latvijas dažādu novadu festivālos, neizpaliek arī dalība starptautiskajos konkursos: 2009.gadā uz prāmja Rīga -Stokholma starptautiskajā dziesmu un deju konkursā 2.vieta, savukārt 2010.g.februārī konkursā ,,Baltais eņģelis" Klaipēdā - 2. laureātu diploms un 1.diplomanta vieta.


 Popgrupas repertuārs tiek veidots atbilstoši tematikai vai vadoties pēc konkursu, festivālu nolikumiem. Grupas īpašais piedāvājums ir vadītājas Inas Aizgales komponētās un aranžētas dziesmas. Mūzikas pedagoģes komponētā dziesma „Cēsinieks” ar Ingas Cipes vārdiem, 2006. gadā ieguva Cēsu dziesmas titulu. (
Informācija par popgrupu no p/a „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” mājas lapas )

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.64127636;28342115

e-pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv