Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.jūlijs   Vārda dienu svin: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 27.aprīlis  


Koša novada māksla

Kopš 25.aprīļa Cēsu izstāžu namā skatāma tradicionālā novada mākslas izstāde. Kā uzsvēra Izstāžu nama vadītāja Nata Livonska, dalībnieku skaits šogad ir pārsteidzoši liels. Skatītāji šoreiz var novērtēt 39 mākslinieku veikumu. Skatāmi gan profesionālu, gan gluži jaunu mākslinieku darbi, ir virkne autoru, kam gleznošana ir brīvā laika pašizpausme. Tas nozīmē, ka Cēsis tiešām ir viens krāsains un radošām idejām bagāts novads.

          Izstādes atklāšanā domes priekšsēdētājs Gints Šķenders pateicās tās dalībniekiem un atzina, ka ir patīkami pārsteigts par darbu augsto māksliniecisko līmeni. Mākslinieks un dziesminieks Valdis Attāls atzina, ka māksla dara brīvu, jo brīvs ir tas cilvēks, kas dara to, kas viņam patīk.

  I       zstāde būs skatāma līdz 14.maijam.

 

Attēlā: Keramiķes Vita Viksna ( no kreisās) Inese Mauriņa un Inese Ezertēva ar mākslas skolas direktora Viļņa Kļaviņa atbalstu gādās, lai turpmāk novada mākslas izstādēs, būtu plaša un interesanta keramikas darbu ekspozīcija.

Foto no Cēsu domes foto arhīva.

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību nodaļa

t. 4121677Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv