Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 1.aprīlis   Vārda dienu svin: Dagnis, Dagne
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 27.aprīlis  


28.aprīlī Cēsīs notiks ZZ Čempionāta Vidzemes pusfināls

Otrdien, 28. aprīlī Cēsu sporta hallē notiks skolēnu sporta un kultūras festivāla „ZZ Čempionāts – Rādi Klasi!” otrais Vidzemes pusfināls. Kopumā 40 klases no reģiona sacentīsies par iekļūšanu finālā, lai cīnītos par galveno balvu  - zelta čemodānu un ceļojumu visai klasei uz Horvātiju vai „Heide park" Vācijā!

 

28. aprīlī, pl. 15:00 Cēsu sporta hallē (Piebalgas 18) sāksies otrais „ZZ Čempionāta” Vidzemes novada pusfināls. Skolēni savā starpā sacentīsies 6. – 8. un 10. – 11. klašu grupās par balvām no Zelta Zivtiņas, kā arī ceļazīmi uz lielo finālu 31. maijā Rīgā, Vērmanes dārzā. Skolēnus, skolotājus un viņu atbalstītājus sagaida interesanti priekšnesumi, specbalvas, kā arī Cēsu pilsētas izpilddirektora Jāņa Rozenberga uzruna. Vienu no šoviem ar lecamauklu demostrēs ASV olimpiskās komandas dalībnieks Buddy Lee. Pasākumu vadīs Ufo (Kaspars Upacieris). Spilgtākos ZZ Čempionāta Vidzemes pusfinālu mirkļus un jauniešu sportisko azartu, visai klasei cenšoties izcīnīt ceļojumu uz Vācijas “Heide parku” vai Horvātiju, varēsiet vērot jau 2.maijā, pl.13, LTV7, raidījumā “Rādi klasi!”. Pārraidi vadīs Liene Šomase.

Paralēli šīm sacensībām šogad norit arī Zelta Zivtiņas SMS ātrrakstīšanas čempionāts sadarbībā ar Nokia, kurā aicināts piedalīties ikviens. Katrā posmā ir iespēja laimēt jaunu mobilo telefonu un aksesuārus no Nokia, kā arī kvalificēties finālam, kurā būs iespēja cīnīties par galveno balvu - 1000 latiem.

Festivālu „ZZ Čempionāts – Rādi klasi!” organizē: jauniešu organizācija „Avantis” un Latvijā populārākā priekšapmaksas karte „Zelta Zivtiņa”. Festivāla mērķis ir popularizēt sportu kā azartisku, interesantu un veselīgu laika pavadīšanas veidu.

Atbalsta: Tele2, Sorosa fonds Latvija, Valmieras pilsētas dome, Ventspils Olimpiskais centrs, Kuldīgas pilsētas dome, Saulkrastu pilsētas dome, Bauskas pilsētas dome, Dobeles pilsētas dome, Cēsu pilsētas dome, Jēkabpils pilsētas dome, Daugavpils pilsētas dome, Reebok, Britu padome, transportpakalpojumu uzņēmums ”Versis Ro”, Zaķumuižas ūdens, Draugiem.lv, Boomtime.lv, Esports.lv, Radio SWH, Radio SWH+, Diena.lv, 5min, žurnāls „Sīrups”, „Sports”, LTV7, JCDecaux, Dzirkstele.lv, Aluksniesiem.lv, Rekurzeme.lv, Novaja.lv, ZZ.lv, Ziemellatvija.lv, Neatkarīgās Tukuma ziņas, Bauskasdzive.lv, Staburags.lv.

Vairāk informācijas: www.zzcempionats.lv

 

Papildu informācija:

Rūdolfs Budze

rudolfs@avantis.lv

Tel.67317464, 28227397Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv