Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 29.marts   Vārda dienu svin: Aldonis, Agija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 27.aprīlis  


Cēsu novadā no 1.maija notiek konkurss par labākā sētnieka titulu


 

No šī gada 1.maija līdz 1.jūlijam Cēsu novadā norisināsies tradicionālais konkurss „Labākais sētnieks Cēsu novadā”.

 

Līdz šim konkursa norises vieta bija Cēsu pilsēta, bet, ņemot vērā, ka pagājušā gada 1.jūlijā reģionālās reformas rezultātā Cēsis apvienojās ar Vaives pagastu, sākot no šī gada konkurss noritēs visā novada teritorijā, atsevišķi nominējot Cēsu pilsētas un Vaives pagasta labākos sētniekus.

 

Konkursa mērķis ir paaugstināt sētnieku darba efektivitāti un stimulēt ieinteresētību centīgam darbam, noskaidrot labākos stipendiātus – sētniekus, kuri nodarbināti ESF projekta „Darba praktizēšanas pasākumu nodrošināšana pašvaldībās darba iemaņu iegūšanai un uzturēšanai” ietvaros un noskaidrot sakoptāko privātmāju īpašniekus.

 

Konkursu organizē Cēsu novada pašvaldība un tas noritēs piecās kategorijās. Atsevišķi tiks vērtēti sētnieki privātmāju sektorā, pašvaldības teritorijās, daudzdzīvokļu mājās, sabiedriskajās ēkās un Vaives pagastā.

 

Gan iedzīvotāji, gan uzņēmumi un iestādes kandidātu veikumu var vērtēt visa kalendārā gada garumā un iesniegt savus pieteikumus par apbalvojamiem līdz šī gada 1.jūlijam. Pieteikumi konkursam var iesniegt Cēsu novada pašvaldības komunālajā nodaļā Cēsīs, Raunas ielā 4 vai iedzīvotāju apkalpošanas centrā Cēsīs, Bērzaines ielā 5.

 

Pieteikto dalībnieku veiktā darba kvalitāti apsekos atbilstoši Cēsu novada pašvaldības saistošajiem noteikumiem par teritorijas un nekustamo īpašumu uzturēšanu. Apsekošanu veiks Cēsu novada pašvaldības Komunālās nodaļas un Cēsu novada Pašvaldības policijas darbinieki.

 

Konkursa laureāti tiks apbalvoti Cēsu pilsētas svētku laikā 31.jūlijā.

 

Konkursa nolikums apskatāms šeit. Konkursa komisijas sastāvu var apskatīt šeit.

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249;

ieva.karlsberga[at]dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv