Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 28.marts   Vārda dienu svin: Gunta, Ginta, Gunda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 27.aprīlis  


Tuvojas Starptautiskā ģimenes diena!

2012. gada 15.maijā, kad visā pasaulē tiks atzīmēta Starptautiskā ģimenes diena, cēsnieki atkal ir aicināti piedalīties Ģimenes dienā, kas jau kļuvusi Cēsīs par tradīciju. Jau ceturto gadu Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” sadarbībā ar dažādām organizācijām dāvinās šos svētkus visām Cēsu novada ģimenēm ar bērniem.

 

Tā kā Eiropas Savienība 2012. gadu ir pasludinājusi par gadu aktīvai novecošanai un paaudžu solidaritātei, tad visas Cēsu novada ģimenes vecāki kopā ar savām atvasītēm un šogad arī īpaši aicināti piedalīties arī vecvecāki, 15. maijā no plkst. 16.00 līdz 18.00 aicināti doties pastaigā pa Latvijā vienīgo Bērnu tiesību un pienākumu taku.

 

Reģistrācija un takas sākums - Cēsu Tūrisma informācijas centrā, Pils laukumā 9, Cēsīs. Šeit katra ģimene varēs saņemt Bērnu tiesību un pienākumu takas maršruta karti, un Ģimenes pasi. Ejot pa kartē norādītajiem punktiem, ģimenēm būs iespēja iesaistīties dažādās jautrās, ģimeni saliedējošās aktivitātēs. Bērni varēs sadarboties ar vecākiem, vecāki - ar bērniem. Un, protams, būs dažādi pārsteigumi. Katrā punktā ģimenes varēs iepazīties ne tikai ar bērnu tiesībām, bet arī ar to pienākumiem.

 

Gala punktā no plkst. 17.30 līdz 20.00 Maija parka estrādē svētkus ieskandinās ģimenēm veltīts koncerts. Ģimenes dienu dalībniekus priecēs mazu un lielu cēsnieku uzstāšanās, kā arī Samanta Tīna, grupas Mono, Franco Franco, Starmetis un citi. Sadarbībā ar misiju Luterāņu stunda ar savu koncertprogrammu „Ar skatu uz debesīm” uzstāsies Goran Gora. Programmā „Ar skatu uz debesīm” skatītājiem būs iespēja dzirdēt gan Goran Gora un citu komponistu dziesmas, kā arī klausīties latviešu dzejnieka Imanta Ziedoņa dzeju par Dievu un mīlestību.

 

Šī gada pārsteigums un jaunums būs Bērnu ratiņu parāde! Par visatraktīvāk uzpostajiem, izrotātiem bērnu ratiņiem tiks piešķirta īpaša pārsteigumu balva. Parādes sākums un pulcēšanās 18.00 Pils laukumā pie Izstāžu nama.

 

Lai svētki izdotos, aicinām pieteikties arī uzņēmējus, uzņēmumus un vienkārši labus cilvēkus, kuri būtu gatavi iesaistīties pasākuma atbalstīšanā un organizēšanā! Atbalsts varētu būt gan finansiāls - pasākuma nodrošināšanai, gan kāds gardums vai dāvaniņa takas apmeklētājiem!

Informācijai: Ivita Puķīte Cēsu pašvaldības aģentūras "Sociālais dienests" Ģimeņu atbalsta nodaļas vadītāja tālr., 64127898, 29432459 ivita.pukite@dome.cesis.lv.

 

Prieks bērnu acīs ir prieks mūsu sirdīs!

 

Ziedojumu konts

Cēsu novada p/a „Sociālais dienests

AS "SEB BANKA" UNLALV2X

konta Nr. LV40 UNLA 0050 0099 8511 7

Informāciju sagatavoja:

Ance Saulīte

Cēsu novada p/a „Sociālais dienests”

Projektu vadītāja – attīstības speciāliste

Tālrunis: 64127749

ance.saulite@dome.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv