Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 7.aprīlis   Vārda dienu svin: Zina, Zinaīda, Helmuts
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 27.aprīlis  


5.maijā Cēsu Jaunajā pilī kino seansā dokumentālās filmas „Vai viegli pēc 20” un „Nākotne ir pagātnes tagadne”

5.maijā plkst.16:00 Filmu festivāla „Lielais Kristaps” ietvaros Cēsu Jaunajā pilī dokumentālo filmu seanss, kurā demonstrēs divas filmas „Vai viegli pēc 20 gadiem” un „Nākotne ir pagātnes tagadne”. Pirms seansa skatītāju saruna ar režisorēm - Antru Cilinsku un Kristu Burāni.

 

 

Dokumentālā filma „Vai viegli pēc 20 gadiem”, turpinājums Jura Podnieka filmai „Vai viegli būs jaunam?” (filmas treileris ŠEIT)

Režisore: Antra Cilinska

Garums: 80 min.

Šis ir stāsts par Jura Podnieka filmas “Vai viegli būt jaunam?” varoņiem pēc 20 gadiem. Kā mainījusies viņu dzīve, vai sapņi un cerības ir piepildījušās? Daudziem no filmas varoņiem jau ir savi bērni un pat mazbērni. Kā viņi skatās uz savu vecāku jaunības laikiem un ko domā par šodienu?

 

 

Dokumentālā filma „Nākotne ir pagātnes tagadne” (filmas treileris ŠEIT)

Režisore: Krista Burāne

Garums: 76 min.

Traģikomisks stāsts par četru partiju jauniešu darbību Latvijas 10. Saeimas vēlēšanu laikā un 100 dienas pēc tam. Laikā, kad Latvijā valda politisks nihilisms, filma pēta jaunu cilvēku politiskos ideālus, vēlēšanos un motivāciju strādāt savas valsts nākotnes labā, tā stāsta par jauniešu cerībām, darbiem, uzvarām un vilšanos.

 

 

Ieejas maksa: Ls 1,-; Ls 0,50 (pensionāriem, skolēniem, studentiem).

 

* 13. maijā plkst.11:00 Izstāžu namā ANIMĀCIJU FILMU programma bērniem

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv