Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 7.jūnijs   Vārda dienu svin: Gaida, Arnis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 27.aprīlis  


Ceturtdien 3.maijā Cēsīs notiks svinīga Vidzemes mūzikas un kultūras centra pamatakmens likšanas ceremonija

 Ceturtdien  3.maijā  pulksten 17.00 uz Izstādes ielas,  Cēsīs notiks svinīga pamatakmens likšanas ceremonija Vidzemes mūzikas un kultūras centra jaunbūvei. Pagājušajā gadā  uzsākta Cēsu Kultūras centra rekonstrukcija. Tās rezultātā vēsturiskā ēka pārtaps par mūsdienīgu akustisko koncertzāli ar 800 sēdvietām, tajā būs mājvieta Cēsu mūzikas vidusskolai un bērnu mūzikas skolai, novada amatiermākslas kolektīviem un Vidzemes kamerorķestrim.

 Uz pamatakmens likšanas ceremoniju aicināti Kultūras ministre Žanete Jaunzeme – Grende, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Edmunds Sprūdžs. Cēsu novada domes priekšsēdētājs Gints Šķenders nolasīs vēstījumu nākošajām paaudzēm, kas īpašā kapsulā tiks iemūrēts pamatakmenī. Notikumu kuplinās Cēsu pūtēju orķestris un apvienotais koris.

   Lai uzbūvētu Vidzemes mūzikas un kultūras centru, rekonstruējot ēku Raunas ielā 12,  Cēsu novada pašvaldība īsteno projektu saņemot Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējumu no divām aktivitātēm – 3.4.3.1. „Nacionālas un reģionālas nozīmes daudzfunkcionālo centru izveide” un 3.6.1.1. „Nacionālas un reģionālas nozīmes attīstības centru izaugsmes veicināšana līdzsvarotai valsts attīstībai”.

2011.gada 20.jūnijā tika parakstīts līgums ar AS „UPB” par  Vidzemes mūzikas un kultūras centra izbūvi. Būvniecības līguma kopējā summa ir 7 887 939,12 LVL.  Noslēgtais līgums par Cēsu kultūras nama ēkas pārbūvi paredz, ka būvdarbi noslēgsies 2013. gada beigās.


Informāciju sagatavoja
Andris Vanadziņš
Cēsu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciālistsAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv